Rüyada Mavi Bilezik Görmek

Rüyada mavi bilezik görmek yolunda çıkacak güçlüklerle daha iyi mücadele etmek için kendisini eğitip, donatacağına, zorlukların aşılacağına, layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin iyi gelir getiren işler yapılacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, çok hayırlı işlere girileceğine yorumlanır.

Rüyada mavi bilezik görmek hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, olumsuz bir olaydan kısa bir süre sonra sular durulduğunda yeniden sakinleşerek, sonuçtan memnun kalacağına, tövbelerinin kabul olacağına, yeni bir ilişkiye başlamaya, çok saygın bir kişi olunacağına, ilim irfan öğreneceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin gülen gözlerin ışığının hiç sönmeyeceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına, işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, bu sayede kazancın daha da arttırılacağına, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, üçüncü gözünün açılacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına alamet eder.

Rüyada kolunda mavi bilezik görmek aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına, tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, yeni bir hayata başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı görenin mal mülk sahibi olunacağına, çok zor bir durumda kalan bir sevdiğine yardım edeceğine, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Mavi Bilezik Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

    • Sevgili Okuyucum,
      Rüyada kolunda çok sayıda altın bilezik ve mavi bilezik taktığını görmek aileye, takdire ve kısmete alamettir. Bu rüya, rüya sahibinin sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine; takdir edilip her konuda destek göreceğine; şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine işarettir.
      Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara çıksın…

Rüyanı Tabir Edelim