Rüyada Mavi Elbiseli Bayan Görmek

Rüyada mavi elbiseli bayan görmek manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, bir tanıdığını borçtan kurtaracağına, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, sorunların son bulacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine yorumlanır.

Rüya tabir edenlere göre hayatının güzelleşeceğine, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, kısmetlerinin herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına, başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak hamleler yapacağına, artık kötü günler yaşamayacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada mavi elbiseli bayan görmek yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, vereceği yerinde kararların hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine, ev sahibi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine, hayırlı bir evlilik yapacağına, düşmanını alt edeceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, başarıların artacağına inanılmaktadır.

Rüyada mavi elbiseli bayan görmek büyük ses getirecek işlere girileceğine, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına, sevdiği bir kişinin bundan sonra kötü bir duruma düşmesine ve istenmeyen şeyler yapmasına engel olacak bazı yardımların ileride çok işe yarayacağına, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına, tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, rakiplerini yeneceğine delalet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet

Rüyamda ben kırmızı bir elbise giymiştim karşıma da mavi elbiseli giyen sarı saçlı bir kız gördüm. Birlikte dans ettik ve dans ederken birinin sandalyede oturan birini bıçaklayacağını gördüm. Kurtarmak için koştuğumda kız da yanımdaydı. Oraya vardığımda adam yanımdaki kızı bıçakladı ve iyi ki doğdun prenses dedi

Esra

Merhaba. Rüyamda evli olan ama eşi şu an cezaevinde bulunan kız kardeşimi, çok güzel açık mavi bir elbise içinde gördüm. Kardeşim çok güzel ve mutlu görünüyordu. Boyu bile normalden daha uzun görünüyordu. Sonra erkek bebeği olduğunu o yüzden böyle giyindiğini anladım. Bebeğim saçları vardı kucağıma alıp öpüp sevdim. Elimdeki karpuzu iştahla yedi ben de şaşırdım aa sen daha yeni doğdun nasıl da yiyorsun karpuzu diye güldük. Bebek de aynı kardeşimin eşine benziyor diyordum rüyamda. Allah hayırlara çıkarsın inşallah. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Çilem

Rüyamda gerçekte hiç tanımadığım ama rüyamda pamuğum diyerek yanına gidip ağladığım sarıldığım açık mavi elbiseli yaslı ve nur yüzlü bir kadının yanındaydım bana bakıp gülümsüyordu sadece