Rüyada Mavi Göl Görmek

Rüyada mavi göl görmek kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, hata ve günah işlemekten uzak duracağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin kademe kademe artacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, sevdiği kimseler ile çok iyi vakit geçireceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine, işlerin yoluna gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada açık mavi göl görmek istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre duygularının karşılık bulacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına, hataları için ettiği tövbelerin Allah katında yerini bulacağına, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada berrak mavi göl görmek kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, işlerini düzene sokacağına, hayatında çok yeni ve çok güzel olaylar meydana geleceğine yorumlanır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, hanesine huzurun dolacağına işarettir.

Rüyada büyük mavi göl görmek dertlerin biteceğine, bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine alamettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına, hayata karşı zayıf davranmayacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada koyu mavi göl görmek zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, ekmeğinin artacağına, yaşamının yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, dini açıdan inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına hazırlık yapacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına yorulur.

Rüyada küçük mavi göl görmek el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına, çok saygın bir iş markası olacağına, bir gönül ilişkisine başlanacağına yorulur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye yardım ederek onu mutlu edeceğine rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Mavi Göl Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Merhaba Hocam,
    Ruyamda çok güzel bir gölde yürüyüş yapıyordum.Gölün üzerinde tahtadan güzel bir iskele vardı ve iskeleden aşağıdan geçen balıkları izliyordum. Göl tertemiz ve derin değildi. Balıklar yüzeye yakın yüzüyorlardi. Çok büyük balıklarda vardi küçük balıklarda vardı.ben iskeleden asagi tukuruyordum ve küçük balıklarda oraya toplanıyordu. Hocam bu rüyanın anlamı nedir?

    • Sevgili Okuyucum,
      Rüyanız berekete, huzura ve şansa yorulur. Rüya alimlerine göre işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına; huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine; doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına alamet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim