Rüyada Meraklanmak

Rüyada meraklanmak iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, kendisini üzen ve yoran her şeyi hayatından çıkartacağına, gelirinden yana memnun olacağına, her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına rivayet etmektedir.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına ve dinine daha fazla ağırlık vereceğine, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına, aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına, sadece makamının değil kazancının da artacağına, lüksünün ve sağlığının baki olacağına alamet etmektedir.

Rüyada meraklanmak problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, hayatının rahat ve bolluk içinde geçeceğine, merdiven atlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada meraklanmak tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, kendisine engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına, dünyasının bir anda değişeceğine, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin sevdiklerine kavuşacağına, sorunlarının en büyük kaynağının çözüleceğine ve bundan sonrası için hayatının çok daha güzel olacağına, kendini çok iyi hissedeceğine, küslerin barışacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments