Rüyada Mercimek

Rüyada mercimek sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, başarıya ulaşacağına, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, Allah’ın kendisine hayal ettiklerini yaşama şansı vereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, şansına ve kısmetine kendi eliyle yön vereceğine, birçok yeni bağlantı kurulacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, sıkıntılı zamanların yerini güzel günlere bırakacağına, problem yaşayan sevdiklerinin yaralarına merhem olacağına yorulmaktadır.

Rüyada mercimek şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, çok büyük fırsatların ele geçeceğine, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, en çetin zorlukların aşılacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine rivayet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin yakın bir arkadaşını destekleyeceğine ve onun için seferber olacağına, yetiştiği çevrenin kendisi için büyük şans olacağına, hikmete kavuşacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mercimek üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, sorunların, sıkıntıların, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, hayır işleri ile uğraşılacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, daha rahat bir yaşama kavuşacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments