Rüyada Merdiven Çıkmak

Rüyada merdiven çıkmak kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumuna göre karamsarlığından ve umutsuzluğundan kurtulacağına, kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına, öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına, yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına bunun sonucunda meyvelerini toplayacağına, iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ağaç merdivene çıkmak kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, geleceğinin parlak, hayırlı ve güzel olacağına tabir olunur.

Rüyada ağlayarak merdiven çıkmak herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, yapacağı plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ahşap merdiven çıkmak arabalara ve topraklara sahip olacağına, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ailece merdiven çıkmak bazı kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına, bazı yaşanan olayların sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına, ayrı kaldığı kişiler ile hasret gidereceğine alamettir.

Rüyada ailecek merdiven çıkmak yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına tabir olunur.

Rüyada apartman merdiven çıkmak esenlik bulacağına, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada asansörden inip merdivenle çıkmak çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, sağlığının, işlerinin ve düzeninin daima iyi ilerleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada asma merdiven çıkmak büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına delalettir.

Rüyada atla merdiven çıkmak elin bollaşacağına, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada basamaksız merdiven çıkmak yardım almadan sorunlarından kurtulacağına ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye, akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına, maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada başbakanla merdiven çıkmak cesaret ve özgüven sahibi olacağına, bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına alamettir.

Rüyada başkasının merdiven çıkmak hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, büyük işlere girmekte pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bavulla merdiven çıkmak yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, trend olan bir markanın başına geçileceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz merdiven çıkmak borçlarının ödeneceğine, güzel haberler alarak sevineceğine, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada bisikletle merdiven çıkmak sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine, arkasına kitleleri takacağına tabir olunur.

Rüyada büyük merdivenden çıkmak işte başarılı adımlar atılacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına inanılmaktadır.

Rüyada buz tutmuş merdivenden çıkmak daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada buzlu merdiven çıkmak mal mülk sahibi olacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına yorumlanır.

Rüyada cam merdivenden çıkmak kısmetlerinin bol olacağına, endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına işarettir.

Rüyada cami merdiveni çıkmak yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çamurlu merdiven çıkmak hatalarını düzelteceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, mevcut kazançları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çiçekli merdivenden çıkmak aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına inanılır.

Rüyada çocuğun merdiven çıkması ekmeğinin bereketleneceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına işaret eder.

Rüyada çok basamaklı merdiven çıkmak güzel günlerle tanışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çok fazla merdiven çıkmak huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına rivayet eder.

Rüyada çok katlı merdiven çıkmak eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çok merdiven çıkmak bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına, mutluluk gözyaşı dökeceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanıyla merdiven çıkmak kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, sıkıntıların son bulacağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dağa merdivenle çıkmak kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına, çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada daracık merdivenden çıkmak borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına yorulur.

Rüyada denizden merdivenle çıkmak kısmetinin açılacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, iş hayatındaki yükselişinden aldığı güçle kendi işini kurarak patronluğa başlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dik merdiven çıkmak sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dimdik merdiven çıkmak stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, arif kimselerden sayılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dönemeçli merdiven çıkmak rızık eksikliği yaşamayacağına, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına delalet eder.

Rüyada dönen merdiven çıkmak korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, ticaretinin genişleyeceğine, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada döner merdiven çıkmak bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, güvendiği bir iş arkadaşının sıkıntılarının üstesinden gelmesinde destek olacağına işarettir.

Rüyada elele merdiven çıkmak gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada emekleyerek merdiven çıkmak gerçekleştirmek istediği her şeyi gerçekleştireceğine, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına inanılır.

Rüyada engelli merdiven çıkmak sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, bir konuda haklılığının anlaşılacağına, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına inanılmaktadır.

Rüyada eşimle merdiven çıkmak ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski merdivenden çıkmak işinin en iyisi olacağına, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ev merdiveni çıkmak yeni bir işe gireceğine, hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada gece merdiven çıkmak işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, rahmete vesile olacak gelişmelere rivayet etmektedir.

Rüyada gelinlik giyip merdiven çıkmak hayata daha sıkı tutunacağına, ailesinin onayını da alarak evlilik yolunda ilk adımı atacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına delalettir.

Rüyada gelinlikle merdiven çıkmak en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada gemide merdiven çıkmak eşiyle bahtiyar olacağına, yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına yorulur.

Rüyada geniş merdiven çıkmak iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, hayal edilen ve istenen ne varsa hepsine kavuşulacağına, huzurunu yerine getireceğine delalettir.

Rüyada göğe merdivenle çıkmak hayal edilen her şeye kavuşulacağına, gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada gökyüzüne doğru merdivenle çıkmak berekete ve zenginliğe kavuşacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gökyüzüne merdivenle çıkmak makam, söz ve yetki sahibi olacağına, her daim iyi anılacağına, işinde çok ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada güçlükle merdiven çıkmak kavgalı olan insanlar arasında barışın sağlanacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına işaret etmektedir.

Rüyada gülerek merdiven çıkmak uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, değişik iş kollarına yöneleceğine, kötü kimselerin ağına düşmeyeceğine delalettir.

Rüyada hamile olup merdiven çıkmak maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada hamileyken merdiven çıkmak maddi bir kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada hastane merdiveni çıkmak kazancının çok bereketli olacağına ve mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, üzüntülerin gideceğine, sorunlarını çözebileceğine rivayet eder.

Rüyada hastanın merdiven çıkması kazancını iki kat arttıracağına, kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada inşaat merdiveni çıkmak çalışıp kazandıkça kendisine ve ailesine daha cömert davranacağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına delalet eder.

Rüyada ip merdiven çıkmak girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına inanılır.

Rüyada ıslak merdiven çıkmak en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, aksiliklerin elbirliği ile bir bir aşılacağına alamet eder.

Rüyada kalabalık merdiven çıkmak kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine işaret eder.

Rüyada karanlık merdiven çıkmak üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, kazancın ikiye katlanacağına tabir olunur.

Rüyada karda merdiven çıkmak umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine, kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına delalet eder.

Rüyada kaygan merdiven çıkmak aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha güzel bir hal almaya başlayacağına, hayatının kolaylaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kırık merdiven çıkmak maddi imkanlarının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, çekilen çilelerin sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kirli merdiven çıkmak uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, malının artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kızımla merdiven çıkmak kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada köprü merdiveni çıkmak kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine yorumlanır.

Rüyada korkarak merdiven çıkmak hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada koşarken merdiven çıkmak eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, evinin bereketinin artacağına, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada kuyudan merdivenle çıkmak çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, ruhen ve bedenen yenileneceğine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada mavi merdiven çıkmak eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada minare merdiveni çıkmak çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine delalettir.

Rüyada motorla merdiven çıkmak kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine tabir olunur.

Rüyada motosikletle merdiven çıkmak çok büyük başarılar elde edeceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada okul merdiven çıkmak aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş babamla merdiven çıkmak aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, yüz güldürecek, sevince ve heyecana vesile olacak haberler almaya, günahların af olacağına, maddi anlamda feraha ermeye yorulur.

Rüyada ölüyle merdiven çıkmak sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden büyük yardımlar alınacağına delalettir.

Rüyada otobüsle merdiven çıkmak diğer aile bireylerinin de kendisinin zamanında tamamlaması gereken bir işe katılacağına, mantıklı düşünerek adım atmanın ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına, mevcut kazançları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada patronla merdiven çıkmak istediği başarıyı göstereceğine, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına inanılır.

Rüyada renkli merdiven çıkmak hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına, hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada sallanan merdiven çıkmak kararsız kaldığı bir konuda en doğru olanı bulacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin erkekle merdiven çıkmak mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, yaşama olan inancını tazeleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada seyyar merdivene çıkmak büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, mevki edineceğine, yeni haberler sayesinde büyük kazanç getirecek bir işe yatırım yapılacağına işarettir.

Rüyada siyah merdiven çıkmak eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine, büyük atılımlar yapılacağına, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sonsuz merdiven çıkmak uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, örnek insan olacağına, plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada su akan merdivenden çıkmak yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, rahata ereceğine alamettir.

Rüyada su dolu merdivenden çıkmak iş hayatının düzeleceğine, herkes tarafından saygı göreceğine, tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sürekli merdiven çıkmak sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, bir aile yemeğine katılıp çok güzel zaman geçirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada sürünerek merdiven çıkmak bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, helal lokma yiyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada temiz merdiven çıkmak ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine yorumlanır.

Rüyada toprak merdivenden çıkmak borçların kısa sürede ödeneceğine, yaptığı hatalardan ders alacağına, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına delalet etmektedir.

Rüyada topuklu ayakkabıyla merdiven çıkmak maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, girişimlerde bulunacağına, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tutunarak merdiven çıkmak büyük mutluluklar yaşanacağına, beklenilen takdiri alacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine yorulur.

Rüyada uçarak merdiven çıkmak yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada valizle merdiven çıkmak muradına ereceğine, saygın biri haline geleceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yağmurda merdiven çıkmak kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, büyük kazanç elde edileceğine, uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının Allah’ın izni ile yapılacağına işaret eder.

Rüyada yalın ayak merdiven çıkmak sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, el üstünde tutulur hale geleceğine, yaşamının tadını çıkaracağına alamet eder.

Rüyada yangın merdiveni çıkmak çok güzel olaylar yaşanacağına, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, itibar edineceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil merdiven çıkmak bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yokuş merdiven çıkmak amaçlarının gerçekleşeceğine, hayat boyu isteklerine ulaşacağına, önceden yaptığı hataları yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına delalettir.

Rüyada yorularak merdiven çıkmak bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, mutlu olacağına, el üstünde tutulur hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yürüyen merdivenle çıkmak özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada zıplayarak merdiven çıkmak çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, işlerinin çok iyi gideceğine, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada zor merdiven çıkmak evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, kendisini kötü hissetmesine neden olan bazı durumlardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada zorlanarak merdiven çıkmak birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, mutluluktan, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine yorulur.

Rüyada zorlu merdiven çıkmak müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, kuyusunu kazan kişileri hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına delalet ettiği söylenir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Merdiven Çıkmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba ben rüyamda yokuş çıkıyorum çıkarken bayağı zorlanıyorum. Orada bir merdiven görüyorum bayağı yüksek bi merdiven tırmanmaya çalışıyorum tutuna tutuna çıkıyorum. Ama çıktığım esnada erkek mankenler görüyorum cinsel organı olmayan. Bakmamaya çalışıyorum ve sonunda merdivenenin sonuna geliyorum. Yorumlar mısınız?

  • Sevgili Emine,
   Rüyada yokuş çıkarken zorlanmanız, kısa zaman önce yaşadığınız sıkıntılı durumlardan ötürü manevi olarak yıprandığınıza işaret ediyor. Yüksek merdivenden tırmanmaya çalışmanız yaşamınızda başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına; kazancınızın çoğalacağına, rızkınızın genişleyeceğine; umudunuzu kaybettiğiniz bazı konularda ki işlerinizi en iyi şekilde halledeceğinize delalet eder.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah…

 2. merhaba,rüyamda ailece (dar ve dik) plastik pembe bir merdivenden yukarı çıkıyorduk.ben çok zorlanıyordum çıkmaya çalışırken;kaygandı ve kayıyordum.halama ben buradan gelmeyeyim ,diğer taraftaki merdivenden çıkayım diyordum ancak halam çıkabileceğimi söylüyordu. daha sonra çıkmaya çalışırken plastik olduğu için bir kısmı deliniyordu merdivenin ;ben de oralara ayağımı koyarak çıkmaya çalışıyordum.bu rüyayı nasıl yorumlarsınız?

  • Sevgili Rewşen,
   Rüyada dar ve dik bir merdivenden zorlanarak da olsa çıktığını görmek meşakkatli bir süreç ile hedeflerine doğru ilerleyeceğine; halan tarafından destek almak ise seni tanıyan biri tarafından (bu kişi halan olmak zorunda da değil) destek alacağına yorulur. Rüyanın tabirine göre sen bu yolda yılmadan ilerleyecek gücü de kendinde buluyorsun.
   Peşinden koştuğun hedeflerinin hayırlara çıksın inşallah gündüz niyetine

Rüyanı Tabir Edelim