Rüyada Merdiven Çökmesi

Rüyada merdiven çökmesi bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, şansın iyiye döneceğine, rahat bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, insanların hayır dualarının alınacağına, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bastığın merdivenin çökmesi bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, başarılarına nazar değmemesi için tahtalara vuracağına, çok başarılı işlere girileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, vaktinin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, hayallerine ulaşacağına, kendisini kötü hissetmesine sebep olan bir olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, karlı işler alacağına işarettir.

Rüyada evin merdivenin çökmesi sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, hayat boyu isteklerine ulaşacağına, mutluluğunun ve iyi halinin daimi olacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, tüm sıkıntıların giderileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin mutlu günlerin geleceğine, endişe ettiği işlerin son bulacağına, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, gözünün de gönlünün de doyacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülsen mete

Merhaba, ben ruyamda şahmeran yılani gökkuşagı gibi rengarenk ve göz alıcıbir sekilde parliyordu ne demek acaba ,birde başını görmedim ama onun şameran oldugunu biliyorum.Acaba nasildiki anlami