Rüyada Merdiven İnerken Korkmak

Rüyada merdiven inerken korkmak ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, hayata karşı güçlü olacağına, kendini çok iyi hissedeceğine, başarıya ve zafere doymayacağına delalettir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dik merdivenden inmekten korkmak bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, edilen duaların kabul olacağına, ikilem yaşadığı bir arkadaşı ile orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına, rahat nefes alınacağına işaret etmektedir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin çekilen zahmetin sona ereceğine, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına, iyi gelir getiren işler yapılacağına, problemlerini çözeceğine, hayatını yeni baştan düzenleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yüksek merdivenden inmeye korkmak çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına, yaptığı işlerden bereket göreceğine, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, hayatının olumlu yönde devam edeceğine, her açıdan yenileneceğine ve kendisini bu sayede huzurlu hissedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin kudretli kişiler arasına gireceğine, her anlamda güçleneceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına, hayatının neşe dolacağına, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına, çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Merdiven İnerken Korkmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda kestirme bir yoldan asagı dogru inerken 3 merdivenle karsilasiyorum.3 ü de cok dar nasıl panik yapıyorum nasıl agliyorum ben burdan nasıl inicem diye.orda tanımadığım bir genç var insene diyor ben burdan inemem dar merdivenlere fobim var diyorum.hem dar hemde yüksek.ben burdan inemem deyip ağlayarak geri dönüyorum.

  • Sevgili Elif,
   Rüyada dar yüksek merdivenden inmeye çalışmak ve ağladığını korktuğunu görmek değişikliklere, kalkınmaya ve emeğe alamettir. Görülen rüya sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına; yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan yakın zamanda kurtulacağına; çalışıyorsa işinde itibar edineceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına; verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorulur.
   Rüyanız Gündüz Niyetine hayırlara iyiliklere vesile olsun…

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim