Rüyada Merdiven İnmek

Rüyada merdiven inmek sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına, yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, esenlik bulacağına, artık kötü günler yaşamayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin sorunlarının çözüleceğine, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, âlim kişiler arasına gireceğine, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, işlerini tek başına yöneteceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada aceleyle merdiven inmek her zaman haklının yanında olacağına, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, her zaman iyi haberler alınacağına işarettir.

Rüyada ağaç merdivenden inmek çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada ağlayarak merdiven inmek güç ve cesaret alacağına, sahip olduğu mal varlığını başkalarına yardım etmekte ve Allah yolunda harcamaktan çekinmeyeceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına delalettir.

Rüyada ahşap merdiven inmek gelirinin garanti altında olacağına, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına, isteklerin tek tek yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada apartman merdiven inmek moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arabayla merdiven inmek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşla merdiven inmek iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, işinde terfi alıp kıdem atlayacağına, ailesinin kişiye iş alanında her zaman destek vereceğine tabir olunur.

Rüyada asma merdivenden inmek zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada balkondan merdivenle inmek ileride en yetkili makamlara geleceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine inanılır.

Rüyada beton merdiven inmek kazandıkları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, karanlıkların aydınlanacağına, yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz merdiven inmek borçlarının kapanacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bisikletle merdiven inmek hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına işarettir.

Rüyada bozuk merdivenden inmek Allah’ın izni ile etrafını çepeçevre saran kötü durumlardan kurtulacağına, hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, geçim derdinin baş göstermeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada büyük merdivenden inmek dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, iş yerinde prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına inanılır.

Rüyada buz tutmuş merdivenden inmek evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada buzlu merdiven inmek makam edineceğine, maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada cam merdivenden inmek hayatındaki en büyük aşkı yaşayacağına, gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, problemlerini çözeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cami merdivenlerinden inmek sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, amacına ulaşabileceğine işaret eder.

Rüyada çamurlu merdivenden inmek haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına, hayatını düzenlemek için etrafındaki kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çatıdan merdivenle inmek dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, artık kötü günler yaşamayacağına, hiçbir isteğinin havada kalmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çiçekli merdivenden inmek emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, borçluysa borcunu ödeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çok merdiven inmek sorunlarının son bulacağına, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine inanılır.

Rüyada dağdan merdivenle inmek hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, düşmanların yenileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada damdan merdivenle inmek şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine işaret eder.

Rüyada denize merdivenle inmek rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dik merdiven inmek kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, üzüntülerinin çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, işine ve ailesine dört elle sarılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dimdik merdivenden inmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada dönen merdiven inmek insan sevindireceğine, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada döner merdivenden inmek başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, işlerinden yana hayır göreceğine delalettir.

Rüyada düz merdivenden inmek iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına inanılır.

Rüyada elele merdiven inmek durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, hayırlı bir sürece girileceğine alamettir.

Rüyada eşiyle merdiven inmek sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına ve aradığı çözümü bulup rahat bir nefes alacağına, sıkıntılarını ve sorunları halledeceğine, kısa bir zaman içinde maddi açıdan kar getirecek bir işe adım atılacağına rivayet eder.

Rüyada eski merdivenden inmek aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına, hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada evin içinde merdivenden inmek yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evin merdiveninden inmek çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, rızkın genişleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gelinlikle merdivenden inmek kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine, yollarının açılacağına, beklentilerinin, amaçlarının, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına delalettir.

Rüyada geniş merdivenden inmek atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, âlim kişilerden sayılacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına delalet etmektedir.

Rüyada gökten merdiven inmesi farklı iş kollarına ulaşacağına, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, amacına ulaşmayı başaracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gökyüzünden merdivenle inmek mutluluğunun bir ömür olacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine yorulur.

Rüyada gülerek merdiven inmek istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, büyük zararlardan kurtulacağına delalettir.

Rüyada güzel merdivenden inmek kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine inanılır.

Rüyada halat merdivenden inmek problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, uzunca bir süre boyunca kendisini insanlara ilim irfan öğretmek için adayacağına yorulur.

Rüyada hastane merdiveninden inmek kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına, çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada hızlı şekilde merdiven inmek dileklerinin kabul olacağına, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada inşaat merdiveninden inmek işlerin başına geçeceğine, moralinin yerine geleceğine, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine işaret eder.

Rüyada ip merdivenden inmek sevdikleri ile birlik ve dayanışma halinde olacağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kalabalıkla merdiven inmek hastalar için şifaya erişmeye, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine rivayet eder.

Rüyada karanlık merdiven inmek gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına yorulur.

Rüyada karlı merdivenden inmek sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, kendine olan güvenin tazeleneceğine, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada kırık merdiven inmek rızık elde edeceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına inanılmaktadır.

Rüyada kirli merdivenden inmek ailesine ve sevdiklerine çok bağlı olacağına, olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada korkarak merdiven inmek kendi işinin başına geçeceğine, ekmeğinin verimli olacağına, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü bir kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına inanılmaktadır.

Rüyada koşarak merdiven inmek aile fertleri ile birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, huzur içinde yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada mavi merdivenden inmek iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine alamettir.

Rüyada motosikletle merdiven inmek ticaretinin gelişeceğine, çıkılan yolculukların şans getireceğine, atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada okul merdiveni inmek hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölüyle merdiven inmek kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşmeden desteklerini yapacaklarına, içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine, kimseye haksızlık etmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada otobüsle merdivenden inmek yatırımlarının kar getireceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, yaşamının hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına delalet eder.

Rüyada sallanan merdivenden inmek yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına işarettir.

Rüyada su akan merdivenden inmek uzun ve hayırlı bir ömre, kanına kan katacak olaylar yaşanacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sürekli merdiven inmek maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine delalettir.

Rüyada tehlikeli merdivenden inmek ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, alim insanlardan sayılacağına, bazı iş birlikleri yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada ters merdiven inmek Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, hayatın kendisine şöhret ve hayır getireceğine, işlerin bir sayede çok güzel bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada toprak merdivenden inmek işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına alamettir.

Rüyada topuklu ayakkabıyla merdiven inmek kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına, şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına inanılır.

Rüyada uçak merdiveninden inmek rahat edilecek bir döneme girileceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada uçarak merdiven inmek maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınmayacağına, çıkacağı bir yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada uçurumdan merdivenle inmek etrafındaki kişilere yardım edeceğine, bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzun merdiven inmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, aile hayatında huzurun olmasının çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yalın ayak merdiven inmek uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına alamet eder.

Rüyada yangın merdiveni inmek sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına, kazancının artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yaşlı kadını merdivenden indirmek çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil merdiven inmek parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, sevgi dolu haberler alınacağına, kötü ve canını sıkacak bazı olayların ustalıkla bertaraf edileceğine delalet eder.

Rüyada yokuş aşağı merdiven inmek hayırlı olayların yaşanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işarettir.

Rüyada yokuş merdiven inmek imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüksek yerden merdivenle inmek huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına inanılır.

Rüyada yürüyen merdivenden inmek sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine alamettir.

Rüyada zor merdivenden inmek rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, zor günlerin biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada zorlanarak merdiven inmek ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada zorlu merdiven inmek yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selim

Patronum ve eşimle neresi olduğunu bilmediğim bir yere gidiyoruz gideceğimiz yere varmak için mağaza gibi bir yerden geçmemiz gerekiyor mağazanın içinde çok dar metal güvensiz bir merdiven var ben endişe ederek iniyorum aşağıda tanımadığım insanlar var sonra arkamdan eşim iniyor ama bana sitem ediyor düşecektim neden beklemedin beni diyor ama patronumun indiğini görmüyorum. Sonra başka bir yerde yine patronumla arabada gidiyoruz eski işyerime geliyoruz kötü bir köprüden dere üstünden geçiyoruz.

Begüm

Rüyamda Bi merdivenden iniyoruz 3 4 kişi inerken de aşağıda bakıyorum camdan 2 eski sevgilim de nostaljik klasik üstü açık arabanın içinde insanlara araba tanıtıyorlar çok uzun Bi merdiveni indikten sonra yüksek bir yolcu otobüsüne bindim cam kenarına oturdum otobüs hareket edince yeni ayrıldığım sevgilim bana bakarak ağzını yüzünü eğerek guldu dalga gecercesine

Begüm

Teşekkürler

Tuana

Rüyamda gece dışarıda geniş basamaklı kaldırım merdiven iniyordum çok kadın hiç kadın aptal diye defalarca söylenerek sonra gökyüzüne bakıyordum hiç yıldız yok sadece hilal ay var

Mustafa

Rüyamda gökdelen gibi bir yerdeydim yanımda 2 kişi daha vardı arkadaşımdı sözde onlar sonra gokdelendeki diğer kişiler bizim cikmamiza izin vermiyordu ama benimle beraber bir arkadasik çıkmayı başardık hızlıca merdivenlerden aşağı iniyorduk ama ben ayakkabımı bulamamistim aşağı inecegimiz zaman acaba bunun anlamı nedir

Mustafa

Teşekkürler 🙏

Hatice

Rüyamda büyük bir parkta yeşil ağaçların ve çimenlerin arasında karşılıklı dik ve uzun iki tane beton merdiven vardı annemle merdivenden inmeye başladık annem keşke karşıdaki merdivenden inseydik dedi bende ne fark eder anne sonuçta ikiside aynı yola çıkıyor dedim yorumlar mısınız.

Hatice

Teşekkür ederim 🙏

Kürşat

Rüyada işyerindeyim işyerindeki arkadaşla bir davete gidecekmişiz ben onun gelmesini beklerken onun çıktığını duydum onu telefonla aradım hadi gel seni durakta bekliyorum dedi odadan çıktım kabalıktı güvenlik kontrolünde herkes merdiven iniyordu aceleyle merdivenden inerken arkamda üniversiteden arkadaşımı gördüm onun sırt çantası vardı o da davete gelecekmiş birlikte gidelim dedim merdiven inerken önümde bir küp şeklinde metal engel vardı onu aştım merdiveni inmeyi tamamlamadan uyandım
Bekar

Kürşat

Yürüyen merdiven çalışmıyordu yanımda biri var ona merdiven basamakların ikişer ikişer sayarak inmesi gerektiğini anlatıyordum çok uzun merdivendi iki tane idi kısa (basamakları az )olanı bitirdik ikinciye geçiyordum ki uyandım bekar