Rüyada Merdivene Uzanmak

Rüyada merdivene uzanmak başarılı bir kariyere sahip olunacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, hayat standartlarının yükseleceğine, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına rivayet eder.

Rüya yorumu kitabına göre İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, arzuların gerçekleşeceğine, kısa sürede hayatının düzene gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada merdivene uzanmak bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, insanları doğru olan hak yoluna yönlendireceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, kısa sürede başarısının artacağına işaret etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden bertaraf edileceğine, şansın ve bahtının açılacağına, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, şan şöhret kazanacağına, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına delalet etmektedir.

Rüyada merdivene uzanmak karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, işlerinin de kolaylaşacağına, eski güzel günlerine döneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin eşi veya sevgilisi ile olan ilişkiye huzurun geleceğine, hayatın kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan rüya sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma karakuş

Gündüz niyetine.Merhaba rüyamda gelip geçilen bir merdivene uzandığımı gördüm