Rüyada Mermer Mezar Görmek

Rüyada mermer mezar görmek geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, bir iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, anne baba duaları alınacağına, malvarlığının artacağına, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, etrafındaki başarılı insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine, ibadete ağırlık verileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz mermer mezar görmek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, yakında kendisinin çok iyi yerlere geleceğine ve sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, çok daha iyi yerlere gelerek kendisi için çok daha fazla şans yaratacağına, işine ve ailesine daha bir sıkı sarılarak, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, Allah’ın iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, kazancın günden güne daha da artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, anne duasının açılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına işarettir.

Rüyada siyah mermer mezar görmek kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, ticaretinin hızlanacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine yorumlanır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlknur

Rüyamda komşumun bahçesinde iki tane boş beyaz mermerden yapılmış mezar gördüm ve mermerlerin üzeri kırmızı ve siyah sprey boya ile karalamalar yapilmistı

Eimınei

Ruyada kırmızı mermer lı mezar gormek