Rüyada İstediğin Şeyin Gerçekleşmesi

Rüyada istediğin şeyin gerçekleşmesi eğer bekarsa, hayırlı bir eş ile evleneceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, sebep olduğu olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, verilecek isabetli kararlar sayesinde mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan kurtulup feraha çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin kendisine olan güvenin artacağına, önemli bir makama terfi alacağına, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına işaret etmektedir.

Rüyada istediğin şeyin gerçekleşmesi kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına, çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüya lugatına göre kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, başarıya giden yollarını açacağına, elindeki bütün kaynakları kullanarak yakınındaki bir kişiye çok büyük bir destek vereceğine, işinde ilerleyeceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada istediğin şeyin gerçekleşmesi maddi ve manevi olarak güç kazanacağına, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, çalışmalarının takdir edileceğine, yeni gireceği sosyal ortamlara alışma sürecinde hemen uyum sağlanacağına, ilerleyeceğine ve çevresine faydalı bir kimse olacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, mal edineceğine, sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada İstediğin Şeyin Gerçekleşmesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız yola, hayata ve kazanca alamet eder. Rüya yorumuna göre başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına; fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine; kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine yorulmalıdır.

 1. çok hoşlandığım kişiyle normalde hiç iletişimimiz yok rüyamda bana sarılıp gülerek sohbet ediyordu

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya hayata, ağız tadına ve teşekküre alamettir. Rüya yorumuna göre yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine; ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına; sevdiklerine, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine delalettir.

 2. rüyamda gitmek istedigim bir yere yürüyerek gittim yol yaklasık 80 km falan uzak yani yolu bitirdigimde suan küs oldugum bi kadın benimle birlikteydi ve bana bi deste para verdi (bu arada vardıgım yer sevgilimin eviydi)

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız düzene, dayanışmaya ve çözümlere işarettir. Rüya yorumuna göre ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine; sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine; son zamanlardaki maddi sorunların dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine alamettir.

 3. Kedimin olmasını çok istiyordum ve rüyamda açık turuncu renkli kedi sahiplendiğimizi gördüm.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız sevince, fikirlere ve iyiliğe delalettir. Rüya yorumuna göre yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine; bazı önemli konulardaki kendisine güvenilen kişiler tarafından alınan fikirler sayesinde iyi gelişmeler yaşanacağına; kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına yorulmalıdır.

 4. Rüyamda ailemden çok istediğim bir fırsatı değerlendirdiklerini gördüm normalde kabul etmiyorlar fakat rüyamda kabul ediyorlardı

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya evliliğe, barışmaya ve keyfe yorulmalıdır. Rüya tabirine göre bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine; kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına; keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına işaret eder.

 5. rüyamde bende en çok istediğim olan şey amerikaya yolculuk ettiğimi gördüm inşallah giderim ve inşallah burdaki herkesin isteği gerçekleşir .

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya mutluluğa, isteklere ve akla rivayet eder. Rüya alimlerine göre işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine; uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın sonunda istediği gibi olacağına; aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine işaret eder.

 6. Rüyamda evdeydim ve eski sınıf ögretmenim aramıştı ve bana dil bölümünün açıldığını haber vermişti daha sonrada eski sınıf arkadaşlarım arada ve beni tebrik ettiler birde çok eski sevdiğim bir kız aradı onunla konuşmak istemedim ama telefonu kapatmadan beni dinle dedi ve o’da beni tebrik etti sonra 2 kere tanımadığım biri aradı ve o nu hiç açmadım sonrada uyandım

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya çözümlere, verimliliğe ve olaylara işaret eder. Rüya yorumuna göre endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına; işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına; yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine delalettir.

 7. Ruyada önceden mesaj attigim kişi bana cevap veriyordu ve benim mutluluktan gözlerim doluyordu

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya yaşama, güzelliğe ve keyfe delalet eder. Rüya alimlerine göre keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine; yeni ve güzel bir alışkanlık edinileceğine; rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine alamet eder.

 8. Rüyamda girmek istediğim okula girebiliyordum ve içini dolaşıyordum. arkadaşımla birlikte gidiyordum inşallah girebilirim ve inşallah gerçek olur herkesin isteği burada

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya kararlara, seyahate ve imkanlara delalettir. Rüya alimlerine göre yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına; zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına; her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına işarettir.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya aileye, çözümlere ve eğlenceye işaret eder. Rüya yorumuna göre ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine; çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına; işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine yorulmalıdır.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim