Rüyada Metre Ölçmek

Rüyada metre ölçmek çok güzel günler yaşayacağına, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, yetim sevindireceğine, mutluluk ve heyecandan yerinde duramaz hale geleceğine, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine yorumlanmaktadır.

Ulemaya göre rüyayı görenin her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı güzel gelişmeler yaşanacağına, muradına ermesine ya da sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi en kısa zamanda alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada metre ölçmek hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine inandığı bir işe atılacağına, huzurunun ve mutluluğunun baki kalacağına, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine inanılır.

Rüya alimlerine göre haneye bolluk ve bereketin dolacağına, çok iyi günler göreceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, yaptığı işte verimi ve başarıyı yakalayacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine inanılmaktadır.

Rüyada evi metreyle ölçmek kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, haksızlık yapmayacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, daha fazla gelire kavuşacağına, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fadime Kızılay

Hayırlı geceler rüyamda bir camdan metre uzatılmıştı ben de o metrenin ucundan çekiyorum ve sonra bakıyorum bizim evdeymiş o adam ve sigara içiyor sigarayı bizim evde içtiğini sanıyorum ve metrenin ucunu çekip kırmak istiyorum metreyi çektikçe geliyor adam da bana diyor ki çek çek ucundakini göreceksin diyor rüya ne anlama gelir hocam