Rüyada Meydan Görmek

Rüyada meydan görmek hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, bembeyaz ve yepyeni bir hayat sahibi olacağına, huzurun ve mutluluğun bir ömür devam edeceğine, kötü bir gidişatın ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde bir projenin ayağa kaldırılacağına, itibar kazanacağına işarettir.

Rüyanın manasına göre aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, sorunların kısa sürede aşılacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, doğru yolu bulacağına, çözümlere kavuşacağına, rahata ereceğine, çok sevineceğine, kırılan bir kalbin tamir edileceğine yorumlanır.

Rüyada arasat meydanını görmek çok güzel günler yaşanacağına, disiplinli çalışması sayesinde zamandan kar edeceğine, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına alamettir.

Rüyada boş meydan görmek verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duymacağına, aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, borçlarının kapanacağına, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok iyi yerlere geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük meydan görmek mirasa, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, mutluluğun aileye geri döneceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, yeteneklerini herkese ispat edeceğine yorumlanır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin dertlerin bitip huzura erileceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, tüm zamanını bir hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada çamurlu meydan görmek tüm sıkıntıların giderileceğine, daha başarılı ve kazançlı olacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada düğün meydanı görmek aile bireylerinin birbirlerine çok bağlı olacağına, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, ettiği duaların kabul olacağına, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber geleceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, tövbelerin kabul olacağına, doyasıya sefa süreceğine rivayet eder.

Rüyada geniş meydan görmek önemli bir konuda verdiği kararın sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, afiyette olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, maddi gücünün artacağına, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada kalabalık meydan görmek üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, yeni bir hayat kurulacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük mutlulukla çıkacağına, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, hayırlı haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde hayatının daha düzenli ve mutlu bir hale geleceğine alamettir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, arkasından iyi konuşulacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına, kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, birbiriyle dargın olan herkesi bir araya getireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada mahşer meydanını görmek hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, aile içinde huzurunun yerinde olacağına, çarelere kavuşacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, Allah’ın iman gücü yüksek kulları arasında olacağına işaret eder.

Rüyada pazar meydanı görmek işlerinin açılacağına, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalan eski bir tanıdığa daha kazançlı bir iş kapısı sağlayacağına, gelecek için kişinin hayatını yeni başlayacağı bir işten kazanıp çok rahat bir yaşama kavuşacağına, evin kasasına giren gelirin artacağına, yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, daha çok para kazanmaya başlayacağına, çok büyük hayır duası alınacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada savaş meydanı görmek büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, aile içindeki sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada şehir meydanı görmek hem maddi hem de manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında olumlu yönde değişim olacağına, işlerin rast gideceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, büyük bir sorunla karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına yorumlanmaktadır.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin ticarette ilerleyeceğine, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, büyük başarı kazanacağına, dilediği gibi yaşayacağına, eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine, çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada taksim meydanını görmek anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, gün geçtikçe işini daha da büyüteceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin tekrar birikim yapmaya başlanacağına, tutuklu olan kimselerin beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, iş açısından verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, özellikle eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine, çevresinin güzel insanlarla dolacağına, hayal edilen her şeye kavuşulacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mine

Rüyada semt meydanındayım oranın yakınında evim vardı

Mine

Teşekkür ederim

Nazmiye

Gunduz niyetine hayır olsun tek katlı evlerin olduğu bir köy yada kasabada yasiyorum.gunesli bir gün,kalabalik bir meydan var oraya gidiyorum ama kalabalığı görüp kaçıyorum çünkü insanlar kavga ediyor.eve gidiyorum hemen o sırada yengem yada halam ben çıkıyorum artık gitmem gerek diyor başına eserini bağlıyor çıkarken merdivende durduruyor sokakta sıkıntı var gitme diye .sözümü dinliyor eve geri geliyor.