Rüyada Mezar Eşmek

Rüyada mezar eşmek kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, daha isabetli kararlar alacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine delalet eder.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına, büyük atılımlar yapacağına, bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, çekilen çilelerin sona ereceğine alamettir.

Rüyada mezar eşmek sevinç gözyaşları döküleceğine, eline para geçeceğine, hayattan eskisi gibi zevk alma olanağı bulacağına, bekarsa hayırlı bir kısmete, evliyse evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, kendisine türlü oyunlarla çelme takmaya kalkışanların oyunlarını bozacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin saygınlığa, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, daha rahat bir yaşama kavuşacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye yorulmaktadır.

Rüyada mezar eşmek herkesi kendisine hayran bırakacağına, rakiplerini üzeceğine, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, şöhret elde edeceğine, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin ilerleyeceğine, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, şansının yaver gideceğine, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına, konforunun ve lüksünün sürüp gideceğine, ömür boyu sevgi içinde, huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments