Rüyada Mezar Tahtası Taşımak

Rüyada mezar tahtası taşımak rızkın çoğalacağına, hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına, hayırlı olayların yaşanacağına, alınan borçların ödenemesinde problem yaşanmayacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına rivayet eder.

Rüyanın tabirine göre aile içindeki sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına yorulur.

Rüyada mezar tahtası taşımak gereksiz olan maddi külfetinden, ödeyemediği borçlarından, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, çekilen acıların unutulacağına, çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, sorunların dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, bazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, zaferler kazanacağına, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, yeteneklerini geliştirmeye, sorun yaşanılan kişiler ile fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına alamet eder.

Rüyada mezar tahtası taşımak iç dünyanızın sakinleşeceğine, malından ve parasından en güzel şekilde fayda göreceğine, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin önceden yaptığı hataları yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına, kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, adının yayılacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Orhan

Merhaba rüyamda Z harfine benzer ucundan başına mezar ve ucuna doğru yol var yolun üstü tahtalarla dolu,o tahtaları çıkarmaya çalışıyorum,ve etraftakilere bu tahtaları burdan alın dlyorum.o ara uyandım