Rüyada Mezar Üstüne Oturmak

Rüyada mezar üstüne oturmak kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, atılımları sayesinde adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, lekelenmiş adının temize çıkacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, yakınındaki sevdikleri ile son zamanlarda yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine tabir olunur.

Rüya manasına göre rüyayı görenin elindeki bütün kaynakları kullanarak yakınındaki bir kişiye çok büyük bir destek vereceğine, her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarf edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezar üstüne oturmak insanları doğru olan hak yoluna yönlendireceğine, geniş bir ev satın alacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, kazancının artacağına, bir yakını ile aralarındaki problemlerin çözüleceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine işarettir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, sözlerinden çıkmayacağına, bereketli işlere gireceğine, işlerini sabırla yoluna koyacağına, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada mezar üstüne oturmak stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, zor bir durumun üstesinden gelineceğine, zordaki yakınlarına kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine, dinde olgunlaşacağına, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, konforunun ve lüksünün baki kalacağına, işinde uzman birisinin sorunlarını çözmesinde ve iş konusunda destek olacağına inanılmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments