Rüyada Mezar Yeri Hazırlamak

Rüyada mezar yeri hazırlamak aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, kendi işini kurarak, alın teri ile ekmeğini kazanacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına yorulur.

Rüya manasına göre karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına, hastalıkların iyileşeceğine, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, huzur içinde yatacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mezar yeri hazırlamak mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, sıkıntıların biteceğine, kendisine yardım için canla başla çalışan insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, kazancının da mutluluğunun da artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına, maddi sorunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, insanların birbirine kenetleneceğine, moral olarak çok iyi hissedeceğine, duygularının karşılık bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada mezar yeri hazırlamak kısa sürede çok mutlu olunacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, hayallerine kavuşarak çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olacağına, bereket ve huzur ile iç içe olunacağına, bolluğun ve verimin de artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden sevindirici haberler alınacağına, yakınındaki kişilerin her zaman kendisine faydası dokunacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, para veya burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, iyi halin geleceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments