Rüyada Mezarlığın Başında Oturmak

Rüyada mezarlığın başında oturmak geçim derdinin kalmayacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine tabir olunur.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından destekleneceğine işaret eder.

Rüyada mezarlığın başında oturmak beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, kimseyi yapmadığı şeylerden sorumlu tutmayacağına, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, karlı bir işe girileceğine, bir hastalığı varsa onu yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine yorulur.

Rüya yorumları sözlüğüne göre sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, her girdiği ortamda sayılacağına ve sevileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine yorumlanır.

Rüyada mezarlığın başında oturmak güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, başı sıkışanın derdine çare bulacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına işarettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments