Rüyada Mezarlık Görmek

Rüyada mezarlık görmek uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına, bahtın açık olmasına, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, yönetici makamına geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin şansının açılacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, maddi olarak çok verimli bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada aile mezarlığı görmek her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, kötü bir olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine, kurtuluşunun kesin olarak gerçekleşeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, etrafında dikkat çekeceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada akraba mezarlığı görmek aldığı bir haberden ötürü neredeyse yıkılan bir kişiye çok büyük bir destek vereceğine, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, yüceltileceği sözler duyacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde her gün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada alevi mezarlığı görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda istediği sonucu alacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, takdir edilen bir iş sahibi olacağına, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada alman mezarlığı görmek turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, iş hayatında başarılı olmaya, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, çok değer verdiği ve saygı duyduğu bir kişinin yardımları sayesinde sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada araba mezarlığı görmek çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, dilediği gibi yaşayacağına, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, kalben çok rahat edileceğine, yeteri kadar kazanç elde ettikten sonra kendi işini kurmak için adım atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada asker mezarlığı görmek rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada at mezarlığı görmek dinde olgunlaşacağına, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, muradına ereceğine, ticaretten ve kazançtan yana nasibinin gür olacağına, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada başkasını mezarlıkta görmek insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, çok memnun olacağına, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, edilen duaların tutacağına inanılmaktadır.

Rüyada bebek mezarlığı görmek bolluk içinde yaşayacağına, yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, dertlerinin unutulacağına, yapacağı işlerden kazanılacak para ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve bu sayede tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada boş mezarlıklar görmek gitmediği yerlere gideceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, bir miras konusunda hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada düşmanını mezarlıkta görmek yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, ekmeğinin azalmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada ecnebi mezarlığı görmek kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, yeni ilişkiler kurulacağına delalettir.

Rüyada ermeni mezarlığı görmek iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, dini inancını daha düzgün şekilde hayata geçireceğine, çalışmalarının beğenileceğine tabir olunur.

Rüyada eşini mezarlıkta görmek kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, Allah’ın kendisine her şeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, kafasının rahat olacağına, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına delalet eder.

Rüyada eski mezarlık görmek iş arkadaşları arasında daha bir sevileceğine, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, çok büyük menfaatler kazanacağına, günden güne kazancının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada evini mezarlıkta görmek öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, çok güzel işlere gireceğine, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına inanılmaktadır.

Rüyada evliya mezarlığı görmek sevdiklerine hep layık olmaya çalışacağına, ilerleyeceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada eyüp sultan mezarlığını görmek yeni hobiler edinileceğine, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gavur mezarlığı görmek işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, dertlerine derman arayacağına, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, evliliğinde mutluluğun daim olacağına inanılır.

Rüyada gayrimüslim mezarlığı görmek alkış alacağına ve itibar göreceğine, hakkını alacağına, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, kendisini her yönden donanımlı kılacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada gece mezarlık görmek ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, ters giden olayların düzeleceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, her işi severek yapacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, bir olaydan ötürü kötü davranışlarda bulunmamak ve kalp kırmamak için gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine tabir olunur.

Rüyada güzel mezarlık görmek sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına, maddi sıkıntıların biteceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada hayvan mezarlığı görmek istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, mutlu günlerin yakında olduğuna alamet ettiği söylenir.

Rüyada kadın mezarlığı görmek aile fertlerinin yüzlerinin gülmesini sağlayacağına, maddi gücünün artacağına, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, girilen bir yarışmadan para kazanılacağına, nifak sokanların cezalandırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada karanlıkta mezarlık görmek bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kardeşini mezarlıkta görmek geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, atılımları sayesinde adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, muradına ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kilise mezarlığı görmek gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, helalinden kazanarak huzur içinde yiyeceğine, bekar bir kadın için hayırlı bir erkek ile evleneceğine, gücünün, kudretinin yerine geleceğine, aydınlık bir döneme girileceğine, ailesindeki her bireyi ayrı ayrı desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada kimsesizler mezarlığı görmek kazancını hiç ummadığı kadar arttıracağına, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, evinde tenceresinin hep kaynayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kızını mezarlıkta görmek çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, yakınındaki birinin yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine alamet eder.

Rüyada köpek mezarlığı görmek kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, yeni bir çocuk dünyaya getireceğine, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, gönlünün ferahlayacağına, kötü günlerin biteceğine alamet eder.

Rüyada köy mezarlığı görmek hayatının güllük gülistanlık geçeceğine, huzura ereceğine, üst üste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kral mezarlığı görmek yaşayacağı aile saadetinin bir ömür süreceğine, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, uzun soluklu ve mutlu bir ilişkiye başlanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada küçük mezarlıklar görmek çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine, geçim sıkıntısı yaşanmayacağına, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına tabir olunur.

Rüyada medine mezarlığını görmek sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada musevi mezarlığı görmek kazancında artış meydana geleceğine, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, sağlık ile ilgili güzel haberlerin alınacağı bir dönem geçirileceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada müslüman mezarlığı görmek mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, canının sağ olacağına tabir olunur.

Rüyada oğlunu mezarlıkta görmek helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, bir başarısının keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölüyü mezarlıkta görmek harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına alamet etmektedir.

Rüyada osmanlı mezarlığı görmek hasretlerin biteceğine, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, lüks şekilde yaşayacağına, rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine işaret eder.

Rüyada padişah mezarlığı görmek hasretin ve özlemin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına, iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada peygamber mezarlığı görmek dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, elinin döneceğine, hayatında geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, nifak sokanların cezalandırılacağına inanılır.

Rüyada rum mezarlığı görmek gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına, bütün aile fertlerinin çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sahabe mezarlığı görmek sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, üzüntülerinin çok yakında biteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyi mezarlıkta görmek eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğini mezarlıkta görmek iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, farklı şeyler deneyeceğine, ömür boyu başarılı olacağına, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, evlilik yolunda bir adım atılacağına işarettir.

Rüyada tarihi mezarlıklar görmek kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, işlerin büyük kazanç sağlayacağına, dinamik olacağına, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, tüm malını ve parasını sadece kendisi ve ailesinin rahatı için harcayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada türbe mezarlığı görmek çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, rakiplerinin kişiyi üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yabancı mezarlığı görmek zorlukların giderileceğine, hayatın kendisine sunacakları karşısında her şeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, mutluluğun aileye geri döneceğine, önemli yerlere geleceğine, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, planladığı şeylerin istediği gibi ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yahudi mezarlığı görmek yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, yüzünün güleceğine, sorun yaşanılan kişiler ile fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, bir durum hakkında aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, karşısına çıkacak bir sorunu sakin bir ruh hali içinde atlatacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yeni mezarlıklar görmek çok rahat bir döneme gireceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, dürüst bir şekilde yaşayacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşenur

Ben rüyamda mezarlığa gittim Rastgele bir mezarın başında hocanın ve birkaç tane tanımadığım insanların dua ettiğini gördüm Ben de onların yanına gittim ve onlarla beraber dua ettim tam mezarlıktan çıkacağım sırada kefenlenmiş bir cenaze getirdiler ve bunun defnedilmesi gerektiğini söylediler ben de onlara yardım etmek amacıyla cenazeyi onlarla beraber defnettim defnettikten sonra tekrar mezar başında dua ettik ve sonra geç bir saatte eve döndüm