Rüyada Mobilya Atmak

Rüyada mobilya atmak insanların takdirini kazanacağına, her şeyin fazlasına kavuşacağına, insanların saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, beklentilerine ulaşacağına, yüklü bir miktar borç verileceğine bu sayede hayır duası alınacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına, kötü gidişe dur denileceğine, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mobilya atmak çok huzurlu bir döneme gireceğine, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre şan şöhret, itibar kazanacağına, atılan adımların daha iyi bir şekilde düşünüleceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, yaşanan sorunların sona ereceğine, muradınıza ereceğinize alamettir.

Rüyada eski mobilya atmak kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, işinde elde ettiği zaferler ile yeniden can bulacağına, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, alacağı bazı haberler yüzünden mutluluktan havalara uçacağına, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments