Rüyada Motorla Kaçmak

Rüyada motorla kaçmak eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine, çalışmasından arta kalan zamanda, eğlenceli mekânlara gideceğine, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, içinde bulunduğu olumsuz durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, tüm kederinin uçup gideceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada motorla kaçmak şansına ve kısmetine kendi eliyle yön vereceğine, olumsuz gelişen bir durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşına destek olacağına, yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere, mutlaka emeline nail olacağına, endişelerin biteceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine yorumlanır.

Rüyada polisten motorla kaçmak etrafının da her zaman kalabalık olacağına, uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına, her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirlerine göre doğru yolu bulacağına, bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, daha çok kazanç elde edeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Motorla Kaçmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba ruyamda bir eve hırsız gireceğini biliyorum pusuya yatıp bekliyorum balkondan giren hırsızı yakalıyorum ama kaçmak isterken balkondan düşüyor bende öldü diye düşünüp polisten kaçarak saklanıyorum daha sonra hırsız ve bir arkadası beni yakalıyor onlarıda teras gibi bir yerden atıyorum ve bu sefer polisten motorla kaçmaya başlıyorum ( tüm bu olanlar doğduğum şehirde geçiyor hırsızda arkadaşım )

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız iyiliğe, kazanmaya ve mesleğe delalet eder. Rüya yorumuna göre işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına; kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına; meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine işaret eder.

 2. rüyamda babannemin evinde garip bir oyunun içindeydim bir sürü insan vardı ve ben içlerinden biriyle kavga ettim diğerleride bana düşman oldu daha sonra evde yangın gibi bir şey çıktı tam ne olduğundan emin değilim ama ordan kaçmam gerekiyordu balkondan atladım arkamdan 2 kişi daha geldi ve motora bindik ben en arkalarında oturuyordum kaçmaya başladım motoru süren aşırı hızlı sürüyordu ara ara onu sakinleştirmeye çalıştık çok fazla kez ölümden döndük giderken daha sonra bir sürü restoran olan bir yerde durduk eski müdür yardımcımız oturuyordu orda ama o da babannemdeydi her şeyden haberi var yani ve zaten orda çıkan olay bütün dünyayı etkileyen bir şeye dönüşmüş herkes bir yerlere kaçıyordu çünkü neyse gittim yanına oturdum hocam napıcaz böyle dedim tam anlatıcak uyandım.
  Yorumlarsanız sevinirim:)

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız makama, sevgiye ve habere rivayet eder. Rüya tabirine göre makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına; hayat arkadaşı ile aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine; sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına alamettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim