Rüyada Müdürün Araması

Rüyada müdürün araması kendisi gibi olan insanlara destek vereceğine, kendi hanesine büyük bir bereket getireceğine, kariyer edineceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, var olan hastalıklara Allah’ın izni ile şifa bulunacağına işaret etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına, çok büyük ve güzel bir ilişkinin başlayacağına, büyük takdir toplanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski müdürün araması ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin bazı kötü olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına, şansının yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kısa sürede çok mutlu olunacağına, işlerine bereket geleceğine, hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada genel müdürün araması sevdiklerine hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, her zaman haklının yanında olacağına, maddi olanaklarının artacağına, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine, maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı yerden devam edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments