Rüyada Mukavva Görmek

Rüyada mukavva görmek ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, güzel davetler alacağına, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, kendisiyle beraber ailesinin de maddi olarak kalkınacağına, başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine, işini büyüteceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, hayırlı bir terfi alınacağına, sevdiği kişi ile çok mutlu olacağına, cebinden parasının eksilmeyeceğine, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, maddi ve manevi olarak güç kazanacağına alamettir.

Rüyada mukavva görmek daha fazla para kazanacağına, iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine, yaptığı işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına buna bağlı olarak ta maddi kazancının artacağına, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, şansa, ters giden durumların düzeleceğine, çekilen yükün hafifleyeceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına yorumlanır.

Rüyada mukavva görmek bekarlar için evlenmeye, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, bolluğa ve berekete kavuşacağına yorumlanır.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin işveren pozisyonuna geleceğine, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, işlerinde atılıma geçeceğine, kazancın artacağına, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, getirisi iyi olan bir işe girileceğine ve zengin olunacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments