Rüyada Nane Sulamak

Rüyada nane sulamak manevi olarak huzurlu olacağına, maddi sıkıntılarının sona ereceğine, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada nane sulamak uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, duygusal olarak kendisini kötü hisseden bir arkadaşının yarasını saracağına, kötü giden işlerin düzeleceğine, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine delalet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, ağız tadının yerine geleceğine, imza ve söz yetkisi edineceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin karşısına çıkacağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına alamettir.

Rüyada yeşil nane sulamak maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, çevresinin genişleyeceğine, ortak olarak gireceği bir işte kazanç sağlayacağına, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, hayırlı haberler alınacağına, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, yeni edineceği bir hobinin kafasını toplamasına yardımcı olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments