Rüyada Nar Görmek

Rüyada nar görmek isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, ailesi ile daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, sevdiği kişiye yaptığı teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, son zamanlarda karşılaştığı bir soruna çözüm bulacağına, atılan adımların başarıya çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya manasına göre rüya sahibinin hayatının afiyet içinde geçeceğine, kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine, kendisine olan özgüveninin artacağına delalettir.

Rüyada açılmış nar görmek işlerinin yolunda gideceğine, manevi olarak huzurlu olacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağaçta nar görmek işlerinin yaver gideceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, önemli bir kişi haline geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada altın nar görmek kısmet alacağına, zor durumdaki sevdiklerine maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, sevdiklerini koruyacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayıklanmış nar görmek problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, maddi olarak güç kazanacağına bu nedenle de zorluklarla mücadele eden kişilere el uzatılabileceğine, korkusuzca işinin başında duracağına delalet eder.

Rüyada bahçede nar görmek tam her şeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, kasasının gittikçe ağırlaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada biblo nar görmek üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, işinde çok ilerleyeceğine, öğrendiklerini hayata geçirmek için çaba göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada bozulmuş nar görmek herkesin takdirinin toplanacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına yorulur.

Rüyada bütün nar görmek yakınları ile dayanışma içinde kalacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, hayal ettiği her şeye yakında kavuşacağına, helal lokma yiyeceğine, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına, hayırlı gelişmeler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada cam nar görmek çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çatlamış nar görmek sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine, sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cennet narı görmek esenliğe kavuşacağına, hayatının düzene gireceğine, sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çok fazla nar görmek geçim derdinin sona ereceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına rivayet eder.

Rüyada çok nar görmek makamında en yüksek noktaya erişeceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çok sayıda nar görmek başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, bekarlar için evlenmeye, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda maddi kazanç elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çuvalda nar görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına, şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine yorulur.

Rüyada dağılmış nar görmek maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, tüm dileklerinin gerçek olacağına işaret eder.

Rüyada dilimlenmiş nar görmek verilecek olan kararları tek başına vererek daha iyi bir hale geleceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ekşi nar görmek değerli gayrimenkullere sahip olunacağına, şansızlığın kırılacağına, işlerin açılacağına, rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada elma armut nar görmek hep dinç ve genç kalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, mal varlığının yaşanacak güzel bir olaydan ötürü artacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, sevdiği insanlarla arasında mutluluk rüzgarları eseceğine, hayatının kolay ve güzel geçeceğine yorumlanır.

Rüyada elma nar görmek kendisine yardımcı olması için birilerinden akıl danışması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, makbul olan mallar edineceğine, etrafındaki kişilerin takdirlerini kazanacağına, tamamlanan bir projeden büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada elma portakal nar görmek yaşadığı zor günlerin biteceğine, rahata kavuşmaya, imza ve söz yetkisi edineceğine işaret etmektedir.

Rüyada evde nar görmek başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, evlatlarının hayırlı olacağına, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ezilmiş nar görmek var olan hastalıklarının şifa bulacağına, evdeki nimetin çoğalacağına, konforunun ve lüksünün baki kalacağına inanılır.

Rüyada gök nar görmek istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında her şeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ham nar görmek tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına işarettir.

Rüyada hamile kadının nar görmesi maddi olarak zor bir durumda olan bir aile büyüğü için elinde olan ne kadar para varsa harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, beklediği bir neticenin kendisi için olumlu sonuçlanacağına, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına, aile hayatında çok güzel bir birlikteliğe yelken açılacağına, her zaman el üstünde tutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada içi boş nar görmek korkularından, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden en kısa süre içinde arınacağına, merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ikiz nar görmek kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, her şeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına delalet eder.

Rüyada iri nar görmek tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, çok istediği bir şeye sahip olacağına, her şeyin güllük gülistanlık olacağına işarettir.

Rüyada kabuksuz nar görmek çok büyük paralar kazanacağına, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada kıpkırmızı nar görmek sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, olumsuz seyreden bir durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına tabir olunur.

Rüyada kırık nar görmek hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına işarettir.

Rüyada kırılmış nar görmek çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, rüya sahibinin bir sorunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine delalet eder.

Rüyada kocaman nar görmek özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına inanılır.

Rüyada küçük nar görmek çıkmazda olunan bir durumdan dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada küflü nar görmek hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kurtlu nar görmek fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kuru nar görmek sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına alamet eder.

Rüyada mavi nar görmek yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine delalet eder.

Rüyada mevsimi dışında nar görmek hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada meyve nar görmek her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, refah içinde yaşanacağına inanılır.

Rüyada mor nar görmek sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada olgun nar görmek hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, alacağı sevinçli bir haberi yakınlarıyla paylaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada pazarda nar görmek çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, rahatının ve konforunun yerine geleceğine, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına delalettir.

Rüyada pembe nar görmek gam ve keder çekmeyeceğine, hayallerini gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada pişmiş nar görmek yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına alamettir.

Rüyada poşette nar görmek tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine ve sonucunda istediğini elde etmeyi garanti altına alacağına, başarı getirecek adımlar atmanıza, başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada saksıda nar görmek bir meselenin aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına, planlarının istediği şekilde işleyeceğine, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine, iyileşeceğine, mutlu olacağına ve güleceğine, eğer bekarsa, hayırlı bir eş ile evleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada sarı nar görmek uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına, sorunlarından kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sepette nar görmek daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada soyulmuş nar görmek âlim kişilerden sayılacağına, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada sulu nar görmek rızkın kesilmeyeceğine, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Rüyada tabakta nar görmek kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, başka bir şehirde yeni bir işe gireceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, maddi gücünün yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada tarlada nar görmek elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada temizlenmiş nar görmek içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, birçok iş kapısının açılacağına, sağlık sorunlarından kurtulmaya tabir olunur.

Rüyada tepside nar görmek çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, zenginliğe, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine delalet eder.

Rüyada toplanmış nar görmek zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, iş yaşamında aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, yapacağı başarılı çalışmalar neticesinde terfi edeceğine, daha iyi imkânlara sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada toplu nar görmek mutlu ve güzel günlerin geleceğine, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, belalara denk gelmeyeceğine inanılır.

Rüyada tuvalette nar görmek tam her şeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, müjdeli ve güzel haberler sayesinde sevineceğine işaret eder.

Rüyada yarılmış nar görmek çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine, rahata ereceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada yarım nar görmek huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, önemli bir konuda verdiği kararın sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yatakta nar görmek huzurunun yerine geleceğine, içinin ferahlayacağına, çok sağlıklı olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada yazın nar görmek zarar ettiği işleri kara geçireceğine, canlanacağına, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada yerde nar görmek sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kürşat

Rüyada metal bir dolap var dolabı açıyorum içinde nar var dolaptan iki adet narı aldım elimde ağzı büzgülü çantaya koydum sonra yerde oturak var onun üzerinde kırmızı lahana var onu da aldım çantaya koydum uyandım Bekar

Naz

Rüyamda büyük bir evimiz olmuş ama perde takıyorum perdeler eski gibi dikişleri sökülüyor,sonra eve temizlikçi geldi . temizlikçi bir erkek , evi pırıl pırıl temizliyor giderken de her odanın içine yere kocaman nar atıyor her yer nar oluyor,nar kırılıp taneleri dağılıyor .ben de düşünüyorum şimdi bu ne demek diye ,adam giderken eşimden sekizyüz lira para alıyor.

Naz

Teşekkür ederim

Nur

Merhaba, Rüyamda iş yerimdeki odamdayım. Birisinin eşyaları ıvır zıvırları varmış dolaplarda onları temizliyorum. İş yerimde gibi gelmiyor bana ama sadece ruyamda o odadayim. Çekmeceden bir nar birde portokal çıkarıp masanın üzerine koydum sonradan yemek için. Sonrada dolapları düzeltmeye devam etmeye başladım birileriyle sohbet ederek ayni zamanda.