Rüyada Nedensiz Ağlamak

Rüyada nedensiz ağlamak hayatını ailesine adayacağına, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, kazancının yerine gelmesine, yakınlarının iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, huzurlu ve sakin bir yaşama, ileride bir işin meyvelerini bolca toplayacağına, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonra da
bu huzurun devam edeceğine, sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada nedensiz ağlamak sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına, bol rızık ve para sahibi olacağına, hayatının daha kolay, zevkli ve güzel hale geleceğine, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına alamettir.

Rüya tabiri üstadına göre düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, bir arabulucu gibi davranarak mevcut gerilmiş ortamı sakinleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada nedensiz ağlamak dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, ömrünün uzun olacağına, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye delalet eder.

Rüya kitabına göre çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine, daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına, yeni çalışmalara girişileceğine, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments