Rüyada Nehir Görmek

Rüyada nehir görmek bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına, yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine alamet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına, hobilerine eğileceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine delalettir.

Rüyada akar nehir görmek tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına yorulur.

Rüyada akarsu nehir görmek içinin rahatlayacağına, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, huzura ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada akıntılı nehir görmek kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, çok güzel günler geçireceğine işarettir.

Rüyada altın nehir görmek hatalarını fark edeceğine, sevinç dolu haberler alacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüyada aras nehrini görmek ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada asi nehrini görmek hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, sevap işleyeceğine, makamında en yüksek noktaya erişeceğine tabir olunur.

Rüyada ateşten nehir görmek aile bireylerinin çok sevineceğine, işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, engellerin ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bal nehri görmek büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada balıklı nehir görmek kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada beyaz nehir görmek başarılı olacağına, başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada buz tutmuş nehir görmek uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada buzlu nehir görmek yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getireceğine, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada çağlayan nehir görmek rakipleri ile daha kolay rekabet eder olacağına, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada çamurlu nehir görmek büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, değer verdiği aile büyükleri ile doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çay nehir görmek bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, her zaman çok mutlu olacağına, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına işarettir.

Rüyada ceyhan nehrini görmek şifa bulacağına, en kötü zamanındaki olumsuzlukların bir kişi tarafından düzeltileceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çok güzel nehir görmek özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada çölde nehir görmek iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, alışveriş yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada coşkulu nehir görmek kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada coşkun nehir görmek büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, kısmetlerinin açılacağına, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına yorulur.

Rüyada coşmuş nehir görmek kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, işinin ehli durumuna geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada dağda nehir görmek ömrünün uzun olacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine alamettir.

Rüyada dalgalı nehir görmek şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, evdeki nimetin çoğalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada deniz nehir görmek içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, insanların hayır dualarının alınacağına, kendisine verilen görevleri başarıyla tamamlayıp hafifleyeceğine rivayet eder.

Rüyada denize dökülen nehir görmek daha çok para kazanmaya başlayacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada dere nehir görmek eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına, çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, bu süreçte hayatın kıymetinin farkına varacağına delalet eder.

Rüyada dere yada nehir görmek mal ve rızkın çoğalmasına, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada derin nehir görmek başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada dicle nehrini görmek eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine, gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, kötü günlerini aşmayı başaracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada donmuş nehir görmek işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, hayallerini gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada durgun nehir görmek çok güzel çalışmalar yapacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına tabir olunur.

Rüyada duru nehir görmek geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, içinin ve kafasının rahatlayacağına, kolay yollardan maddi gelir kazanacağına alamet eder.

Rüyada evin önünde nehir görmek çok büyük bir işin başına getirilmeye, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, borçlarının ödeneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada evin yanında nehir görmek hastalıklarını yeneceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine yorulur.

Rüyada fırat nehir görmek acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına, kazancının hiç eksilmeyeceğine, hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gece nehir görmek atılan adımların son derece isabetli ve doğru olacağına, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada geniş nehir görmek hayırlı kişilerle tanışılacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, endişelerin biteceğine delalet eder.

Rüyada göl nehir görmek terfi yolunun açılacağına, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına, hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına alamettir.

Rüyada hırçın nehir görmek yaptığı her hamle ile daha güzel bir olayla karşılaşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, bazı konularda önayak olunacağına işaret eder.

Rüyada ırmak nehir görmek el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, hayırlı bir evlilik yapacağına, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada kabaran nehir görmek şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kahverengi nehir görmek can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, maddi gücünün katlanacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine tabir olunur.

Rüyada kan nehri görmek yeni gelişecek olayların hastalıklarının ve kötü günlerinin son bulmasına vesile olacağına, yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada karanlık nehir görmek her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına rivayet eder.

Rüyada karlı nehir görmek bir durumun ciddiyetine varacağına ve gayret göstererek güzele erişeceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına, kişinin alım gücünün yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kevser nehrini görmek yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına inanılmaktadır.

Rüyada kirli nehir görmek karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüyada kırmızı nehir görmek hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kızıl nehir görmek çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, ailesinden büyük hayır göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kızılırmak nehrini görmek rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, işinin gücünün rast gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küçük nehir görmek variyet sahibi olacağına, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, olumsuz seyreden bir durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına yorumlanır.

Rüyada kuru nehir görmek geniş rızık elde edeceğine, gelirinin çoğalacağına, aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada masmavi nehir görmek evde tatlı bir telaş yaşanacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada meriç nehrini görmek çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, bayram tadında bir ömür geçireceğine, doğruluktan ayrılmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada murat nehrini görmek ruhunun üzüntüden kurtulacağına, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, sorunların tek kalemde silineceğine işarettir.

Rüyada nil nehri görmek çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, her açıdan yenileneceğine ve kendisini bu sayede huzurlu hissedeceğine, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına alamet eder.

Rüyada ormanda nehir görmek çok yüksek mevkilerde bulunacağına, eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine alamettir.

Rüyada parlak nehir görmek hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile bir araya gelineceğine, kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına işaret eder.

Rüyada pencereden nehir görmek önemli işler yapacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, sevinçli haberler alacağına ve bol eğlenceli, neşeli ve keyifli günler geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ren nehri görmek işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sakarya nehrini görmek yapılacak bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, hayırlı olayların yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sarı nehir görmek mutlu ve huzurlu olunacağına, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, zamanla daha çok para elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada seyhan nehrini görmek güzel gelişmeler yaşanacağına, sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, borçların ve dertlerin biteceğine yorumlanır.

Rüyada sıcak nehir görmek sabit ve garanti bir gelirinin olacağına, eksik olan yanının tamamlayacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah nehir görmek kendisini toparlayıp zarar veren bir kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada susuz nehir görmek ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, ticarette şansının hep yanında olacağına, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına delalet eder.

Rüyada süt nehri görmek Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada suyu çekilmiş nehir görmek kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durmasına ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bir sorunun tersine çevrileceğine işaret eder.

Rüyada taşan nehir görmek Allah tarafından kendisine nasip edilen hayattan razı gelip, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına, sevdiği kimseler ile özlem gidereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada taşkın nehir görmek hakkı olanlara kavuşacağına, yeni bir işe girileceğine, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada temiz nehir görmek iş hayatında sözü geçen biri olacağına, anlayışlı eşe ve çocuklara sahip olunacağına ve ferahlığa çıkacağına, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına yorulur.

Rüyada tertemiz nehir görmek sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, hak yolunda bir yaşam süreceğine, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup yardımlarda bulunacağına alamettir.

Rüyada tuna nehrini görmek rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada turkuaz nehir görmek rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada tuzlu nehir görmek geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, hayatının düzelmeye başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada uzun nehir görmek alınan yanlış bir kararın çok fazla zarara sebep olmayacağına, herhangi bir sorun yaşamadan istenmeyen ve kendine rahatsızlık veren bir durumdan kurtulacağına, evlatlarından hürmet göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yapay nehir görmek belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına alamet eder.

Rüyada yemyeşil nehir görmek karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, eline geçen kazancı daha da arttıracağına tabir olunur.

Rüyada yeşil renkli nehir görmek çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına, iyi gününü de, kötü gününü de sevdikleri ile paylaşacağına, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meltem Türk

rüyamda uzakta bir köy görüyorum köyü iki ye ayıran yeşil bir dere var suyun rengi ne kadar guzel diye birine söylüyorum

dolunay_arzu

ağaçlık çok güzel biyerde dolaşıyorum ablamla beraber meyve koparıyordu bir ağaçtan.ondan yediğimizi gördüm.önümüzde gürül gürül su akan bir nehir gördüm.suyun rengi yeşil berraktı.nehir takip ettik aşağı doğru ilerlediğimizde nehir yükselmeye başladı.nehirin ilerisinde evler gördüm köy evleri