Rüyada Nehir Üzerinde Uçmak

Rüyada nehir üzerinde uçmak hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, işlerinin açılacağına, ailesinden hayır göreceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin geçmişi ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, kasasının gittikçe ağırlaşacağına, sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına, müşterilerinin çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada nehir üzerinde uçmak verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine, daha farklı işlerle uğraşılmaya başlanacağına, bol nimete kavuşulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin çevredeki insanlardan da destek alınacağına, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, iş yaşamında gidilecek yönün belirleneceğine, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, rakipleri ile daha kolay rekabet eder olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada nehir üzerinde uçmak edilen duaların kabul olacağına, maddi olanakların iyileşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin gerçek olacağına, bağışıklığın güçlenmesinden ötürü sağlık sorunlarının yaşanmayacağına, çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, rakiplerine karşı zafer kazanacağına, hanesinde ve işlerinde bolluk olacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin satın alacağı yeni bir ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, sosyal konumunun değişeceğine, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, evin kasasına giren gelirin artacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet Yıldız

Rüyamda mas mavi akan bir nehir üzerinden uçarak geçiyorum