Rüyada Nehrin Donması

Rüyada nehrin donması çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, sorunlarını unutacağına, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına, bir akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına, içinin rahata ereceğine yorulur.

Rüyada nehrin donması kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, uzun ömürlü bir kişi olunacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına, başarılarına nazar değmemesi için tahtalara vuracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına, ideallerine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada nehrin donması gayrimenkul işine girileceğine, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, çok başarılı atılımlar yapılacağına, ilgi duyduğu kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına rivayet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, hayatının neşe ve sağlıkla geçeceğine, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, mutluluğun günden güne daha da artacağına, kimseye borçlanmayacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments