Rüyada Nikah Görmek

Rüyada nikah görmek insanlar tarafından sevilip sayılacağına ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, hayatına yön çizmesinde çevresinin olumlu katkıları olacağına, sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, uzun süredir beklediği olumlu gelişmeler sayesinde huzura kavuşacağına, seçeceği eşin ailesiyle iyi geçineceğine delalettir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının iyi yönde değişeceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine, bekarsa güzel bir birlikteliğe başlanacağına, yorgun ve hasta bir aile büyüğüne yardım edip hayır duasını kazanacağına, rahat yüzü göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada abimin nikahını görmek rakiplerinin kişiyi üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, hayatının kusursuz hale geleceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, ziraat ve harmandan fayda görmeye, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına yorumlanır.

Rüyada ablamın nikahını görmek kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, mutluluğun günden güne daha da artacağına, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, işini daha iyi seviyelere çıkarmak için yeni denemelerde bulunacağına, yeni tanışılacak bir kişinin hayatının düzene girmesine vesile olacağına, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada annesinin nikahını görmek sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, eşi ile aralarında olan samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına inanılır.

Rüyada birden fazla nikah görmek rahat bir hayat yaşanacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek rüya sahibinin bu şekilde rahat edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bozulan nikah görmek hayatı içinde kendisine zarar veren her şeyden en yakın zamanda kurtulacağına, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük destek göreceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, birçok konuda daha dikkatli olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada camide nikah görmek geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, mallarının ve parasının bereketinin artacağına, dostları ile dayanışma içinde olacağına, sıkıntılarına ve sorunlarına çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten sonra kendi işini kurmak için adım atacağına, doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çifte nikah görmek kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına delalettir.

Rüyada düğün nikah görmek sevinçli haberler geleceğine, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, hayatının bir anda değişeceğine, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, önemli bir makama terfi alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evde nikah görmek kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, çok saygın bir konuma sahip olacağına, işlerin bir düzene oturtulduktan sonra kalben rahat olunacağına, güvenilir kişilerle yola çıkılacağına, parasının ve malının çoğalacağına, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada gizli nikah görmek borçlarını ödemeyi başaracağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına, feraha ereceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, geleceğinin güzel olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gizlice nikahlandığını görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına, çok büyük bir ferahlık duyacağına, şansının yaver gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hristiyan nikahı görmek dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, bol bol hayır duası alınacağına, sağlığının uzun yıllar bozulmayacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına inanılır.

Rüyada iki nikah görmek hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, malının da çevresindeki muhtaç kişilere yardım ettikçe artacağına, kötülerin çevresinden uzaklaştırılacağına, sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına, yapılan hataların düzeltileceğine yorulur.

Rüyada kilise nikahı görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, cebinin para göreceğine, hanesine huzurun dolacağına, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine alamettir.

Rüyada kızının nikahını görmek kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, etrafındaki iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının artacağına, rızkının ve gelir kapısının çeşitleneceğine, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kocasının nikahlandığını görmek büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, sorunların aşılacağına, stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, takdir toplayacağına, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine inanılır.

Rüyada kuzeninin nikahını görmek çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, başarıları ile adından söz ettireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada muta nikahı görmek hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine, geleceğine yön verecek olumlu gelişmeler yaşanacağına, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına tabir olunur.

Rüyada oğlunun nikahını görmek hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına, rahat şekilde yaşamasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı bir seyahatten güzel bir haberle döneceğine, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada resmi nikah görmek uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına alamettir.

Rüyada sevdiğinin nikahını görmek işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına, gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına inanılır.

Rüyada sevgilinin nikahını görmek çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada sürpriz nikah görmek başarıların her geçen gün çoğalacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, rahat bir hayata sahip olmaya, hayırlı yollar keşfedeceğine, evine bereket geleceğine delalettir.

Rüyada tekrar nikahlandığını görmek bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, kısa süre sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, içine düştüğü bir çıkmazdan ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine rivayet eder.

Rüyada toplu nikah görmek daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, mutluluğunu çoğaltacağına, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, hasretliklerin bir araya geleceğine, yakınlarının sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine delalettir.

Rüyada yakınının nikahını görmek bir sorunla baş edebilmek ve çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, aylık gelirinin artacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, bolluk, bereket ve zenginlik içinde olacağına işaret eder.

Rüyada yeğeninin nikahlandığını görmek yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına yorulur.

Rüyada yıldırım nikahı görmek keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına, sevdiği kişilerin bir dediğini iki etmeyeceğine inanılmaktadır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyanı Tabir Edelim