Rüyada Nişanlan Atmak

Rüyada nişanlan atmak ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, ana baba duası alınacağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, işinin yoluna gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada nişanlan atmak yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, ailesini büyük ölçüde mutlu edip, gururlandıracak işler yapacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sevindirici olaylar yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin makam ve söz sahibi olacağına, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının artacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada nişanlan atmak attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, anne ve baba için çok lazım olan bir şey alınacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, bazı ortak işlere gireceğine, kazancının artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, mahkemelik olunan bir konuda epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments