Rüyada Nişanlını Kıskanmak

Rüyada nişanlını kıskanmak huzurunu yerine getireceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, yüzünün hep güleceğine, önemli atılımlar yapacağına rivayet etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı görenin kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, zekasını kullanarak yaptığı işlerin kendisine başarı, mutluluk, huzur ve kazanç getireceğine, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, çok rahat bir hayat yaşayacağına inanılır.

Rüyada nişanlını kıskanmak annesi hayattayken ona karşı sevgisini ve ilgisini en iyi şekilde gösterip, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, alınacak hayırlı haberler ve mutlu gelişmeler olacağına ve bu sayede keyfinin yerine geleceğine, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, rahatının ve konforunun yerine geleceğine, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken her şeyin yapılacağına, şimdiye kadar hiç sevinmediği kadar sevineceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, belalardan korunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada nişanlını kıskanmak patron koltuğuna yükseleceğine, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, çok mutlu olacağına, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, kazancın katbekat arttırılacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, maddi kolaylığa ulaşacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments