Rüyada Nişanlını Sarhoş Görmek

Rüyada nişanlını sarhoş görmek kazancının beklentilerinin çok üstünde olacağına, neşesini, huzurunu ve mutluluğunu hiç yitirmeyeceğine, eğer rüya sahibi kadınsa çok anaç olacağına, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin Allah’ın lütuflarını bulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına inanılır.

Rüyada nişanlını sarhoş görmek hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, akrabalarla küslüklerin sona ereceğine, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre kinin ve nefretin son bulacağına, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, hastalıklarından kurtulacağına, büyük ses getirecek işlere girileceğine, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski nişanlını sarhoş görmek hayal edilen her şeye kavuşulacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına, eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket ihsan olunacağına, hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine, aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına, rızkının genişleyeceğine, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments