Rüyada Niyetli Olduğunu Görmek

Rüyada niyetli olduğunu görmek kimseye el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına, keyfinin yerine geleceğine, genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, evde bayram havası eseceğine delalettir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine, daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada niyetli olduğunu görmek uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, sıkıntılarının son bulacağına, kazancının hiç bir şekilde daha azalmayacağına, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, dertlerinin sona ereceğine, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada niyetli olduğunu görmek herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, el birliği ile maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, sıkıntıların ve stresin son bulacağına yorumlanır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kişinin çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, zor günlerin biteceğine, çok büyük bir proje ortaya koyacağına, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments