Rüyada Nohut Görmek

Rüyada nohut görmek fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, çalışmalarının ve projelerinin daha çok insana ulaşacağına, birikiminin artacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin arkadaşlarıyla dayanışma ve sevgi içinde olacağına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine, eşinin de kendisi gibi İslami kurallara uymaya çalışan, ağzından Allah ismini düşürmeyen, her işine duayla başlayan biri olduğuna, aile büyüklerine saygı göstereceği gibi, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Rüyada altın nohut görmek ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz nohut görmek hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, işlerinin yaver gideceğine alamettir.

Rüyada biçilmiş nohut görmek başlanacak bir işin tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatındaki çok sıkıntılı ve zor zamanların atlatılacağına alamettir.

Rüyada böceklenmiş nohut görmek kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durmasına ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, iş hayatında atılıma geçeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, planladığı projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada böcekli nohut görmek kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına inanılmaktadır.

Rüyada buğday nohut görmek işiyle nam salacağına, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada bulgur nohut görmek işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, terfi alacağına, aksiliklerin baş göstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına ve sorunun çözümünün bulunacağına delalettir.

Rüyada büyük nohut görmek başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, şansının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada çerez nohut görmek çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına delalet eder.

Rüyada çimlenmiş nohut görmek moral bulacağına, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de Allah tarafından kendisine nasip edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çok nohut görmek maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden kötü bir süreci atlatacağına, güç ve kudret kazanacağına işarettir.

Rüyada çürük nohut görmek maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada çuval dolusu nohut görmek müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, güzel olaylarla karşılaşılacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına yorulur.

Rüyada dalında nohut görmek karşısına hayırlı kapıların açılacağına, hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına, hayatına yeni bir yön vereceğine tabir olunur.

Rüyada dondurulmuş nohut görmek manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, çevresinin genişleyeceğine, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına alamettir.

Rüyada donmuş nohut görmek geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, diğer aile bireylerinin de kendisinin zamanında tamamlaması gereken bir işe katılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ekilmiş nohut görmek yarınların çok iyi olacağına, Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, huzura kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada ermiş nohut görmek önemli bir makama terfi alacağına, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, tartışmaların son bulacağına, kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine, daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına yorulur.

Rüyada etli nohut görmek işlerinin düzeleceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada fasulye nohut görmek sosyal çevrenin değiştirileceğine, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına yorumlanır.

Rüyada filizlenmiş nohut görmek mal mülk kazanacağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, amaçlarına nail olacağına, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine delalettir.

Rüyada firik nohut görmek alınan yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada gök nohut görmek büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına alamettir.

Rüyada iri nohut görmek sıkıntıların son bulacağına, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, geniş geniş yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada iri taneli nohut görmek uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, gelecek olan bir paranın işleri yürütmek için kullanılacağına, art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye tabir olunur.

Rüyada ıslak nohut görmek uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ıslanmış nohut görmek mesleğinde çok başarılı olacağına, insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına, dileklerin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kavrulmuş nohut görmek kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, insanların saygısının kazanılacağına, sevdikleri rahat etsin diye konforunu feda edeceğine tabir olunur.

Rüyada kaynamış nohut görmek yardım istediği kişilerin destek vereceğine, kazanç elde edileceğine, işinde büyük başarılar alacağına yorumlanır.

Rüyada kazanda nohut görmek ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacak kazanca ulaşacağına, yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, yakınlarına olan güveninin artacağına tabir olunur.

Rüyada kırık nohut görmek kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, kendisine yeni bir iş bulacağına, sıkıntıların kendisine destek veren kimseler sayesinde aşılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı nohut görmek sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, sorunların kısa zamanda temizleneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına delalet etmektedir.

Rüyada konserve nohut görmek birden fazla ortakla iş kurulacağına, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada küflü nohut görmek eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, dünya hayatında isteklerinin gerçekleşeceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, hayatının daha keyifli hale geleceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kurtlu nohut görmek işinde en iyisi olacağına, evliliğinde mutluluğun daim olacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada leblebi nohut görmek çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, çevredeki insanlardan destek alınacağına, aradığı kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitirmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mavi nohut görmek yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına delalettir.

Rüyada mercimek nohut görmek sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada pilav üstü nohut görmek ferah bir döneme girileceğine, stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada pirinç nohut görmek çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine delalet eder.

Rüyada poşette nohut görmek canının ve malının garantide olacağına, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, kırgınlıkların sona ereceğine delalettir.

Rüyada renkli nohut görmek iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına alamet eder.

Rüyada sararmış nohut görmek aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, daha fazla nimete kavuşacağına, az da olsa bir kazanç elde edeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına, sevinç gözyaşları dökmeye delalettir.

Rüyada sarı nohut görmek eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, geçim zorluğundan kurtulacağına, kudretinin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şekerli nohut görmek rahat ettiği bir döneme gireceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine alamettir.

Rüyada siyah nohut görmek büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, hanesinden rızkının eksik olmayacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada suda haşlanmış nohut görmek evinde bereketin eksik olmayacağına, ekmeğin ve paranın artacağına, yeni malların alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada suda nohut görmek ne zaman başları sıkışsa sevdiği insanların yardımına koşacağına, zorluklarının biteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sulu nohut görmek kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, alacağı başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çeken birine destek olunacağına, düze çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tabakta nohut görmek kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını ön plana çıkaracağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada tarlada nohut görmek ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına, ibadetlerini aksatmayacağına, gelişim içine girileceğine alamet eder.

Rüyada taze nohut görmek sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, idealist kimse olacağına, yakın bir zamanda gireceği bir iş sayesinde elindeki paranın artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tencerede nohut görmek istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, atılacak adım sayesinde ortaklar arasında iki tarafında çok mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, kişisel yeteneklerini geliştireceğine, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine alamet etmektedir.

Rüyada toprakta nohut görmek amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, başarısının artacağına, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tuvalette nohut görmek ticarette öne geçeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına işarettir.

Rüyada tuzlu nohut görmek düzenli ve sözünün eri kişiliğinin kendisine hem başarı ve şöhret hem de kazanç getireceğine, kendisine başarı ve hayır getirecek hadiselere, gelirinin artacağına inanılmaktadır.

Rüyada yanmış nohut görmek mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yaş nohut görmek makbul olan mallar edineceğine, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, hakkında asılsız yere adli süreç başlatılan bir kişiye büyük yardımının dokunacağına alamet eder.

Rüyada yemeklik nohut görmek başarı kazanacağına, kalıcı başarıyı yakalayacağına, rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil çiğ nohut görmek kendisi gibi olan insanlara destek vereceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, işlerinin iyi şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine alamet eder.

Rüyada yoğurtlu nohut görmek rahat bir nefes alınacağına, toplumun geneline yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine delalet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mesnevi

Rüyamda 3-4 plastik kasa içinde farklı ebatlarda irili ufaklı yemeklik nohut gördüm. Yaşlı bir adam avucuna aldığı nohutun iriliğini göstererek hangisi almam gerektiği konusunda bana yardımcı olmaya çalışıyordu.

Leyla

Rüyamda dişlerimin olmadigini görüyorum…ardından olan damagimin da bi süre sonra yere düştüğünü fark ediyorum… Çok korkuyorum… Ne yapacağını bilemiyorum…bi kac dk sonra anneme durumu anlattığında ağzımı ona gosteriyorum.. Agzimin içinde sarı nohutlarin bi zar altinda cikip belirgin hale geldiğini görüyorum. Anneme bunların ne olduğunu nereden geldiğini sorduğumda bunlarin bebekken yaradanimiz tarafından konuldugunu söylüyor.anneme… Nasıl yani 30 seneden beri mi oralar diyorum..