Rüyada Nohut Satmak

Rüyada nohut satmak evlatlarının hayrını göreceğine, zafer elde edeceğine, başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, sevdiklerinin kıymetini her daim bileceğine, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin huzursuzlukların son bulacağına, kısmetlerinin çoğalacağına, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, işsizlerin iş sahibi olacağına, beklediklerini duyacağına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine yorulur.

Rüyada nohut satmak maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, ticarette çok başarılı olup, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, iş güç sahibi olacağına, keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin yerinde kalacağına, kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, problemlerin çözüme kavuşacağına, uzun zamandır çekilen dertlerin, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, çıkılacak bir yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada kuru nohut satmak hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bir sorunun çözüleceğine, insanlar tarafından sevilmesi ve sayılması sayesinde çok rahat edeceği bir pozisyona ulaşacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine, üzüntüsünün ve ağırlığının kaybolup gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, başka kişi veya kişiler ile yeni bir çalışma içine girileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments