Rüyada Nur Yüzlü Adam Görmek

Rüyada nur yüzlü adam görmek becerilerini en doğru şekilde kullanacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa karşı savaşıp galip geleceğine, enerjisini de, sermayesini de Allah’ın helal kıldığı yollarda kullanacağına, büyük başarılar kazanacağına, kendi işini kurmak için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, işleyişe konulan bir planın çok büyük rahatlık sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüya alemine göre rüyayı görenin anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yeni girişimlerde bulunacağına, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, eğitim hayatında büyük atılımlar yapılacağına, başarılar kazanacağına, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada nur yüzlü adam görmek üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını işinde terfi ettirilerek alacağına, sıkıntılarından yapacağı düzenli birikimler sayesinde kurtulacağına, karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine tabir olunur.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, layık olduklarına sahip olacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, kazancın daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına yorulur.

Rüyada yaşlı nur yüzlü adam görmek atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine alamettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, yaşamına heyecan ve renk geleceğine, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gamze

merhaba, rüyamda sevdiğim adamı gördüm bi fotoğrafı vardı ve fotoğrafında yüzü bembeyaz çok nurlu çok temizdi. birine gösteriyodum çok güzel yüzlü diyerek… ne anlama geliyor acaba ?

Ecenur

Rüyada teyzem salonda uyuyor ben yatak odasında odadan kalkıp salona gidip televizyon izliyorum yatak odanın ışığı açılıyor kapatıyorum tekrar açılıyor bir tane ruh açıyor bende korkup salonda yatmak istiyorum koltuğun üstünde ekmek kırıntıları var bende koktuğu temizliyorum o sırada Nur yüzlü beyaz sarıklı beyaz kıyafetlı elinde tespih olan bir adam yanıma geliyor bende çok mutlu oluyorum teyzemi kaldırıp elimi teyzemin omzuna atıp o adamın dediklerini dinliyorum mutlulukla adam bakıyorum

Firdevs Aydin

Rüyamda 2 tane nur yüzlü beyaz giysili beyaz sakallı beyaz sarikli elinde asasi olam dede gördüm benle dargın gibiydiler isimlerini sordum döndü dediki önde olan kızım namazlarini kim aksatma sakın dedi isimlerini söylemediler cok etkilendim ama nur gibiydiler