Rüyada Öğretmenin Eve Gelmesi

Rüyada öğretmenin eve gelmesi mutlu ve huzurlu olunacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin başarılı bir iş hayatı geçirileceğine, her şeyin fazlasına kavuşacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, idealist davranacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine alamettir.

Rüyada öğretmenin eve gelmesi yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, büyük bir başarının elde edileceğine delalettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, moralinin düzeleceğine, sevdiği kişiye yaptığı teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına inanılır.

Rüyada eski öğretmenin eve gelmesi rahat bir hayata kavuşulacağına, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına, yaptığı ve yapacağı yardımların karşılığını en güzel şekilde göreceğine, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüyayı görenin hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, rahatsızlık vereceğine kanaat getirdiği bir işin kendisine ziyadesiyle fayda ve rahatlık sağlayacağına, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, çalışıyorsa terfi alacağına, hayırlı olayların yaşanacağına, eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Seda nur

Rüyamda kızımın sınıf öğretmeni evinice geliyor.bir kaç kağıdı doldurmam için.birde bana birkaç güzel hediyeler getiriyor.kizimla oynuyor.ben kagitlari doldururken.sonra kalkıyorum.

Lila

Selamlar.Rüyamda görüyorum ki,kadın tarih öğretmenim evime gelmiş ve görüyorum ki,evimde öğrencilerde var.Bunun tabiri nedir?Önceden teşekkürler.

Billur

Rüyamda oğlumun öğretmenleri bir bayan ve bir erkek evimize misafir olarak geliyor onları ağırlıyoruz giderkende evime bakıp maddi durumları iyi değilmiş diye uzuluyorlar acaba bu rüya ne anlama geliyor

Bilinmeyenxx

Selam rüyamda eski matematik öğretmenim bizim eve kahvaltıya gelecekmiş bizde hazırlık yapıyoruz

Enes

Rüyada üniversitedeki sadece sınavlarımıza giren kadın bir öğretmenin evden tüm ısrarlarıma rağmen gittiğini gördüm.

İlayda

Rüyamda eskiden dersime giren öğretmenimin eşi ve kızı evime geliyordu, bana sürpriz yapıyorlardı.. bir hediye almışlardı ve iyi ki varsın diye bir şiir gibi yazi yazmışlardı.. hediye olarak da spor ayakkabı almışlardı.. ben eşi ve kızıyla konuşuyordum sonra.. bu ne demek?

Meryem

Rüyamda cimnastik hocam evimize geldi ama hiç yüzüme bakmadı hiç konuşmadık ve ayrı odalardaydık yanına gitmeye çalışıyodum ama bi türlü göremedim ve uyandım.

Seli

Rüyamda eski kimya öğretmenim bize gelmisti ama sanki ben ona misafirliğe gitmişim gibi bir ortam vardı.Sessizce bir kenarda oturmuş tanımadığım biriyle sohbetlerini dinliyordum.Gitmeden etrafı toparlarken içiçe geçen sehpalar vardı onlardan biri tersti bir türlü yerlestiremedim hocam geldi hemen gulerek yardım etti o andan sonra rahatladım yabancı bir evde olduğum hissinden kurtuldum. O sırada annem gelmis elindeki alisveris posetlerini alip kapinin onune yere biraktim ve hocami ugurladim.

Osmanlı Torunu

Rüyamda edebiyat hocam eve gelmişti ve beraber konuşmuştuk.Bu rüya ne anlama gelir TEŞEKKÜRLER.