Rüyada Ojeli Olmak

Rüyada ojeli olmak çözümlere kavuşacağına, ortak edineceğine, yaptığı işte elde ettiği karın katlanarak çoğalacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, modern insanlarla tanışılacağına, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için fiziki sorunların kısa sürede ortadan kalkacağına, çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, rahatının ve konforunun yerine geleceğine, hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkeğin ojeli olması işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine, işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, hayallere kavuşulacağına, güzel haberler alınacağına işaret etmektedir.

Rüya anlamına göre sorunlarını çözmek için kendisine yol gösterileceğine, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, çevresinde sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tırnakların ojeli olması rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına, hayallerine kavuşarak çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olacağına, şansın yaver gideceğine, yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin birbiri ardına fayda getireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin son zamanlarda işlerinde yaşanan sıkıntıdan kurtularak ferahlığa çıkacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve hasret giderileceğine, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, yeni işlere gireceğine yorumlanır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments