Rüyada Okul Defter Görmek

Rüyada okul defter görmek işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, yeni tanışacağı bilge bir kişinin geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, her zaman hürmet göreceğine, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir zenginliğe sahip olacağına, işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin bir yakınının sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, bol kazanç elde edileceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, eline geçen gelirin de çoğalacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada okul defter görmek uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, vefalı bir insan olacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine, başarılarının devamının geleceğine, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine tabir olunur.

Rüyanın verdiği mesaja göre müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, zorlukların ortadan kalkacağına, güzel zamanlar geçireceğine, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına, elinin bollaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eski okul defterini görmek çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin parasal durumun düzeltileceğine, destekçilerinden alınan yardımların onun için güç olacağına ve zorlukları aşmada büyük faydasının dokunacağına, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, makam ve kariyer sahibi olunacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, yoksulluktan sonra zengin olmaya işaret ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kırçiçeği

Eski sevgilimin oğlunun okulunda bir törene katılıyoruz hep birlikte eş dost eski sevgilim ve oğlu ilkokulda. Tören bitiyor ben eski sevgilimin oğlunun çizgili büyük boy ders defterini inceliyorum bütün sayfaların fotoğrafını çekiyorum defter çok da yazılmış kalın bir defter ve 3/4 ü kadarı yazılmış bütün hepsinin fotoğrafını çekiyorum

Hatice

Rüyamda başka bir arkadaşımdan defterini alıyorum ama benim yanımda defterim var

Aysel gül

Rüyamda eltim bana okul defteri getirmis deste deste defter getirmiş al bunlar oğlun için dedi