Rüyada Okul Gitmek

Rüyada okul gitmek isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, önüne çıkacak iki yoldan hangisini seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine yorumlanır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, sevinçli haberler alınacağına, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına tabir olunur.

Rüyada akşam okula gitmek yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine alamet eder.

Rüyada annemle okula gitmek iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, hayatı boyunca hep sevileceğine tabir olunur.

Rüyada arabayla okula gitmek sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, gözyaşlarının dineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada asker okuluna gitmek duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, eşi dostu ile sohbetinin daim ve keyifli olacağına, kısmetinin kendinden yana olacağına yorulur.

Rüyada askeri okula gitmek eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada babayla okula gitmek şansın ve kısmetin açık olacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada başka okula gitmek yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, eski huzurun yeniden sağlanacağına, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duymacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada başka şehirde okula gitmek ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bisikletle okula gitmek kazanca ve ekmeğe kavuşacağına, sevdiği kimseler ile keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine inanılır.

Rüyada bornozla okula gitmek aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, çevresindeki insanların kendisine sürekli destek olacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada çocuğuyla okula gitmek önünde güzel ve başarılı günler olacağına, ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirileceğine, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada dans okuluna gitmek ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını ön plana çıkaracağına alamet etmektedir.

Rüyada dil okuluna gitmek bol rızık sahibi olunacağına, mutluluğunun daim olacağına, özlem gidereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eşiyle okula gitmek aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, sevdiği kişi ile tüm özlemini gidereceğine rivayet eder.

Rüyada eski okula gitmek toplum içinde önemli bir yer edineceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, çok büyük yenilikler yapacağına tabir olunur.

Rüyada farklı okula gitmek büyük bir kazanç elde edeceğine, yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine, yerine getirdiği bir dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, saygınlığının artacağına, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada futbol okuluna gitmek gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, umudunu yitirdiği konuların ilerleme ve iyileşme göstereceğine, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına yorumlanır.

Rüyada gece okula gitmek güzel bir konuda yeni bir karar alma sürecine girileceğine, sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine rivayet eder.

Rüyada gece vakti okula gitmek yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, zor zamanların geride kalacağına, hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına işarettir.

Rüyada gelinlikle okula gitmek anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, sağlığının ve enerjisinin yenileneeğine, yaşayacağı güzel ve önemli olayların mutluluğunun etkisinin uzunca bir süre devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hafta sonu okula gitmek kavgaların ve anlaşmazlıkların vuku bulduğu bir ortamın sayesinde düzeleceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına, saadetinin yükseleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada harp okuluna gitmek evinde tenceresinin hep kaynayacağına, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, sorunlarının tamamen biteceğine inanılmaktadır.

Rüyada hazırlanıp okula gitmek parasına para ekleyeceğine, değer verdiği bir kimsenin mutlu olmasına vesile olacağına, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada hep okula gitmek anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada imam hatip okuluna gitmek doğru iş ortaklığı yapacağına, sevdiği kişi ile arasındaki önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada istediği okula gitmek üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada karanlıkta okula gitmek şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, kolay yoldan gelir elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada karda okula gitmek kısa süre içinde yüzünü güldürecek büyük atılımlar gerçekleştireceğine, merdiven atlayacağına, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kardeşle okula gitmek yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye inanılır.

Rüyada kızımla okula gitmek her işi ile daha çok ses getireceğine, kafa dağıtacağına, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada koşarak okula gitmek kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, gelirinin önemli oranda çoğalacağına, çok kötü günler gördüğü zaman sevdiği insanların kendisine yardım edeceğine yorulur.

Rüyada köy okuluna gitmek birikim yapma fırsatı elde edeceğine, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine ve bunun meyvelerini de kısa süre içerisinde toplamaya başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuzenle okula gitmek hayatının yolunda gideceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat bir nefes alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada meslek okuluna gitmek bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, daha rahat para kazanacağına yorulur.

Rüyada mezun olduğu halde okula gitmek hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına işarettir.

Rüyada motorla okula gitmek hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada oğlumun okuluna gitmek riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, çok para kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada otobüsle okula gitmek hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine, yerine getirdiği bir dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına delalet eder.

Rüyada özel okula gitmek hayatını yoluna koymaya, sorunların, sıkıntıların ve engellerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada pazar günü okula gitmek güzel ve doğru işler yapacağına, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada pijamayla okula gitmek iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, gelirini büyük oranda arttıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sabah okula gitmek sorunlarını ortadan kaldıracağına, çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına, arkadaşlar arasında birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, bir problem yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çekmeden çözüleceğine, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada servisle okula gitmek insanların gözünde olduğu kadar Allah katında da iyi mertebelere yükseleceğine, kendisini hayırlı mevkilere gelmiş olarak bulacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına yorumlanır.

Rüyada sevdiğin kişiyle okula gitmek kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, kafasının rahat edeceğine, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin okula gitmek amaçlarına ulaşacağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sürekli okula gitmek zor zamanlarında en büyük destekçilerinin sevdiği kimseler olacağına, sıkıntıların biteceğine, işlerinin düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada tekrardan okula gitmek rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına ama sağduyu ile hareket edilip sorunların çözüleceğine, büyük bir başarının elde edileceğine, yeni işlere gireceğine, yüklü siparişler alacağına, yetim sevindireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada terlikle okula gitmek bol rızık ve para sahibi olacağına, sevdiklerini ölene kadar bırakmayacağına, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada uçakla okula gitmek dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, işyerindeki performansının artması için izlenen bir yolun çok iyi sonuçlar vereceğine, keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada üniversite okuluna gitmek her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada uzak okula gitmek karakterinden asla ödün vermeyeceğine, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, rahat bir hayata kavuşulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, olmayı hedeflediği makama oturacağına tabir olunur.

Rüyada yabancı okula gitmek mevcut kötü durumların yavaş yavaş düzeleceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yağlı saçlarla okula gitmek çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, bereketli işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada yağmur yağarken okula gitmek büyük bir proje ortaya koyacağına, hak ettiklerine, hayallerine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yağmurda havada okula gitmek yüzünün güleceğine, yakın zamanda yaşanan bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, ortalık yapılacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yağmurda okula gitmek kafa dağıtacağına, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük mutlulukla çıkacağına yorumlanır.

Rüyada yalın ayak okula gitmek hayatta yeni ve güzel bir yol çizileceğine, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, hayallerine kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yanlış okula gitmek rahat bir hayata sahip olmaya, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, rahatsızlık yaratmayacak bir işe girileceğine yorumlanır.

Rüyada yatılı okula gitmek yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına işaret eder.

Rüyada yaz okuluna gitmek aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına delalettir.

Rüyada yazın okula gitmek sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, hayırlı gelişmeler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni okula gitmek sosyal hayatında bazı olumlu değişiklikler yaşanacağına, günlerinin güzelleşeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada yüksek okula gitmek yakınındaki kimselerden fayda göreceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına delalet eder.

Rüyada yürüyerek okula gitmek ele geçen kazancın artacağına ve bu sayede sevdiklerine küçük süprizler yaparak onları sevindireceğine, önemli bir kişi haline geleceğine, gözü karalığı sayesinde birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada zorla okula gitmek herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Okul Gitmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba Rüyamda Eski ortaokuluma gittim. Böyle baya değişmiş, gayet güzel olarak düzenlenmişti. Bahçeye girerken “ vay çok güzel olmuş” dedim içeri dar kapıdan girdikten sonra içeride çok kalabalık vardı. O vakit eski arkadaşlarımı anımsar gibi oldum. Anlamını merak ediyorum. Teşekkürler.

  • Sevgili Berkant,
   Rüyada eski okuluna gittiğini ve okulun çok güzel olduğunu görmek kolaylığa, şükretmeye ve iyiliğe işarettir. Bu rüya rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına; sahip oldukları için yaradana şükredeceğine; giriştiği bir işteki sonucun kendisi için çok iyi olacağına delalet eder.
   Gündüz Niyetine rüyan hayırlara vesile olsun…

 2. Rüyamda küçük kız kardeşimle benim ilkokuluma gidiyorduk. Kız kardeşimi 1. Sınıftan başlatıyorlardı(3.sınıfa geçecek normalde). Bana 1.sınıfların karşi binada olduğunu söylüyorlar. Okul aşiri kalabalıktı merdivenlerde koşuşturan küçük cocuklar, benim yaşlarda genç insanlar koridorda emekleyen bebekler bunları görünce nasıl gideceğim ben karşi binaya diyorum kendi kendime. Sonra bir öğretmen bana kısa geçit var ordan geçebilirsiniz diyor birazcık dar beyaz merdivenlerden kardeşimi kucağıma alarak geçiyorum bir anda karşi binada oluyorum. Bu okul diğerinin aksine daha geniş ve ortalikta kimse yok herkes derse girmiş. Sınıfına götürmeden önce öğretmenini bulayım diyorum biraz aralıklı bi kapı vardı öğretmenler odası sanıp giriyorum. İçeride küs olduğum matematik öğretmenimi gördüm. Sanki kardeşimin öğretmeni gibiydi.Odanın köşesinde benim notlar astığım çalişma masam vardı onun burada ne işi var diye düşündüm içimden. Odaya biraz daha girince konuşmadığım kız arkadaşimı ve erkek kardeşini görüyorum pasta yiyorlardı ikiside. Bana alay eder gibi bakıp gülüyorlardı. Hocaya dönüp Kardeşimin sınıfını bir türlü bulamadığımı söyledim ağzının içinden bir şeyler söyledi anlamadım duyamadım hocam dedim yine bir şeyler söyledi yine duyamadım dedim sanki uzaktaymişim gibi beni telefonla aradı. Kucağimdaki kocaman 8 9 yaşındaki cocuk, bebek boyutuna geldi sonra uyandım

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız şükretmeye, mutluluğa ve hayata alamet eder. Rüya yorumuna göre maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına; sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine; aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim