Rüyada Okula Hazırlanmak

Rüyada okula hazırlanmak büyük bir hamle yaparak mevcut kötü durumu kendi lehine çevireceğine, hem şöhret hem de para getirecek atılımlarda bulunacağına, önemli ve ciddi işler yapacağına, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşılsa bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına işarettir.

Ayrıca bu rüya güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, endişelerin son bulacağına, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, çıkılan bir yolculuktan çok güzel haberler ile dönüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada okula hazırlanmak hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, iş yaptığı ortakları ile uzun soluklu projelerde yer alacağına, hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine rivayet eder.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin rahat edeceğine, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının hiç eksilmeyeceğine, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, fakirlerin zenginleşeceğine delalet eder.

Rüyada okula hazırlanmak yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına, tatsız sözlerin unutulacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, günahlarının affedileceğine alamet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına, büyük mutluluk duyulacağına, başarı getirecek adımlar atmanıza, yeni yatırımlar yapacağına, büyük kazanç elde edeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments