Rüyada Okulda Öğrenci Olduğunu Görmek

Rüyada okulda öğrenci olduğunu görmek çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kariyer edineceğine, bir kişinin kendisi için şans olacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, çok başarılı olup, kazancının artacağına, büyük mutluluk duyacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin iş hayatında kendi işini kuracağına, kısmetinin açık olacağına, alınacak bazı havadislerin yaralarına merhem olacağına, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, yakın çevresine fikir danışacağına, eşi ve çocukları ile mutluluğunun daim olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski okulda öğrenci olduğunu görmek ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına, coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, sevdiğine sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına yorulur.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, yeni iş fırsatları yakalayacağına, iş hayatında başarılı olup büyük miktarda para ve mal kazanılacağına ve güzel işlere girileceğine, rahat şekilde geçineceğine, çekilen hasretin biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada polis okulu öğrencisi olduğunu görmek anne ya da babasına yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, daha çok para kazanmaya başlayacağına, sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, malının ve parasının büyüyeceğine, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına rivayet eder.

Rüya yorumları kitabına göre işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, kafasını toparlayacağına, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, kısmet alacağına, dinine bağlı kalacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments