Rüyada Okyanus Görmek

Rüyada okyanus görmek rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, herhangi bir sorun yaşamadan kötü bir durumdan kurtulacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, yaşamı boyunca kendinden çok önce ailesini düşüneceğine, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde hiç tekrar etmeyeceğine, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, ilim ve irfan sahibi olunacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere el sürmeyeceğine, bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine işaret etmektedir.

Rüyada atlas okyanusu görmek bedenen ve ruhen iyi olacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, uzun zamandan beri devam eden sorunların sona ereceğine, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten güzel gelişmelerle dönüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada berrak okyanus görmek kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, zor da olsa bazı kararlar vereceğine, bolluk ve bereket yakalayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz köpüklü okyanus görmek bir aile dostunun olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, amaçlarına nail olacağına, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, işlerinin çok iyi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz okyanus görmek hırsızlık, haksızlık yapmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, çocuk sahibi olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine alamet eder.

Rüyada bulanık okyanus görmek yapacağı atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, düşünmeden yapılan maddi bir yatırım sonucunda herhangi zarara uğramayacağına, arkadaştan ya da eş dosttan çok memnun kalacağı bir yardım alacağına, sorunların dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına tabir olunur.

Rüyada buz tutmuş okyanus görmek bedenen ve ruhen iyi olacağına, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada buzlu okyanus görmek askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, işlerinin büyüyeceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, maddi açıdan büyük bir varlığa erişileceğine, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada deniz okyanus görmek ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da sayesinde nasipleneceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine, mutlu olacağına, mutlu günlerin yakında olduğuna delalettir.

Rüyada deniz yada okyanus görmek malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine, dünyasının iyileşmesine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada derin okyanus görmek çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, ferahlığa ve çok büyük bir bolluğa çıkılacağına, işlerini yoluna sokacağına, sorunların çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, mesleğindeki statüsünün artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada fırtınalı okyanus görmek yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına, arka arkaya bitirilen projeler sayesinde işyerinde aranan biri olunacağına, zor günlerin uzaklaşacağına, borcu olanların sorunlarını ailelerinin çözeceğine, yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada gece okyanus görmek bir eğitim ile bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, rakiplerinin bir adım önüne geçeceğine, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, malını ve parasını sağlama alacağına, fikirlerinin amacına ulaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada gemi okyanus görmek kazandığı başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, şansa, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hint okyanusu görmek çok sevineceği olaylar yaşayacağına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına inandığı gelişmeler yaşanacağına, her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine, endişelerin biteceğine, aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde içinde bulunulan kötü bir durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, kazancın artmasına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kirli okyanus görmek bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, adından sıkça söz ettiren biri olacağına, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, zan altında bırakıldığı bir konuda gerçeklerin açığa çıkacağına, başarısının çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada masmavi okyanus görmek yaptığı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, hayatının daha kolay, zevkli ve güzel hale geleceğine, deşarj olacağına, vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, gönül hoşluğuna kavuşacağına, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına delalet eder.

Rüyada pasifik okyanusu görmek kırgınlıkların sona ereceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, herkes tarafından saygı göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada temiz okyanus görmek ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, ün yapmayı başaracağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine rivayet eder.

Rüyada tertemiz okyanus görmek kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, başarıları ile konuşulacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada uçsuz bucaksız okyanus görmek kazancını arttıracağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, bulunduğu mevkide yükseleceğine, illet hastalıklara tutulmayacağına alamet eder.

Rüyada yeşil okyanus görmek ailesini kötülüklerden uzak tutacağına, sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İsimsiz

Merhaba , rüyamda dalgalı bı okyanusun üzerinden geçen renkli bir kuş vardı ben de kayalıkların üzerinde yanımda tanımadığım bir iki kızla oturuyor sohbet ediyordum o renkli kuş uçmaya başladıktan sonra halka içinde iki tane kumru gördüm onlar da o şekilde geçiyordu okyanus üzerinden için huzursuz uyandım hatta rüyamda da öyleydim (evliyim)

İsimsiz

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim

Didem

Rüyamda çok güzel masmavi bir okyanus var kumu kusursuz beyaz renk okyanus çok güzel ailem ve sevdiğim akrabalarla gitmişim annemler bana kirli tabakları veriyorlar diyor merdivenleri çıkınca Çeşme var git bunları yika yemek yiyelim bende kız kardeşimle gidip onları deterjanla yıkıyorum (Evliyim )