Rüyada Öldüğünü Görmek Hissetmek

Rüyada öldüğünü görmek hissetmek hayatının herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine, kötü giden olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, öğretmen veya akademisyen olacağına, elde edilen nasibin artacağına, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının artacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine işaret eder.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, yeni bir eve taşınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada öldüğünü görmek hissetmek beklentilerine ulaşacağına, uzun bir ömür süreceğine ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın sonunda istediği gibi olacağına, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, geleceğine değer katacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına, maddi anlamda refahının yerinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada öldüğünü görmek hissetmek iş konusunda bir ortaklık kuracağına, işinde ön plana çıkacağına, hastalıkların şifa bulacağına, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına delalettir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin maddi imkanlarının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, kendini seven bir kimseye parasal olarak çok büyük destek vereceğine, yoluna hayırlı şekilde devam edeceğine, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, yönetici makamına oturacağına, karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sema

Hocam merhabalar ruyamda öleceğimizi haber ettiler eşimle birlikte beyaz bir mermer taşının önünde idik eşimde bende beyaz bir elbise giymisiz olum saati geldi dendi ..o şekilde idi karşıdan da esijn annesi de aynı kiyafet giymiş karşıdan bizi izledi yanında kızım da vardı,..sanki biz eşimle başka alemde idik onlarda seyir ediyordu yorumlarınız sevinirim.

Sema

Teşekkürler

İsa

Hocam hayırlı günler ruyamda kendi canım alınıp kendi ruhumu gördüm

İhsan

Rüyamda sarıklı bı çocuk evin balkonuna uçarak yaklaşıyordu bana dokundu ve onun gibi uçmaya başladım ve yükselirken ölümü hissetdim çok acayip bir duyguydu,evimize yakın büyük bir evin duvarına dokunduğumuda hatırlıyorum.

Jale

Merhabalar,rüyamda kendimin öldüğünü gördüm,ben bir ruhtum ve cesetimi görmeğe gidiyordum fakat insanlar beni görebiliyor, konuşabiliyordu.Daha sonra cesetimin yanına gitdim ve hala ölmediğimi can verme sırasında olduğumh gördüm.Sora cesetim insanlara sıcak çay veriyordu koşuyordu, ben sinirle çayı aldım cesetimin eliden. Sora yarı ormanlık bi yerdeydim.Eskilerin siyah arabası vardı.Önüme cesetim geliyo çocuk formasında ve üzgündü. Azrail (a.s) geliyo ve ruhumu bedenimden çekiyordu bende uyandım

Muhammed

Ruyamda yatıyorum yanımda annem var ve karimi onlara emanet ediyorum ama öldüğümü görmedim hayir olsun inşallah yorumlarmisiniz

Haydar

Benim bir abim gibi gördüğüm yaşça büyük bir arkadaşım ölmüş. Onun cenazesini abisi yıkadı ve cenazesini kaldırdık. Ölen kişi bir müddet sonra yanıma geldi ve yakama yapıştı. “Niye bana şahadet getirmedim?” diye bana kızdı. Ben de, ben “sana kelimeyi tevhit ettirdim” diye cevap verdim. Bu cevabı alınca, “tamam o zaman” deyip, mezarına geri döndü.

Nilay ertuğrul

Merhaba ruyamda ölmek üzere olduğumu annem ve babam dan helallık alıp defnedılecegım mezarlıga dogru yürüyorum yanımda aılemden bıkac kişi var giderken okadar çok ınsan etrafımda kırmızı güller atıyo sankı ölmüşüm tabuttaymışım gıbı
Mezarlıga gurdıgımdede mezarda yatan kişilerde mezardan çıkıp kırmızı güller atıyo üzerıme ve okadar çok kişi ağlıyo ki bende onlarla bırlıkte ağlamaya başlıyorum uyandıgımdada sankı gerçekten ağlamışım
Hayr olur inş

İclal

Rüyamda annem babam ve ben bir evin içindeydik,ve evde tanımadığım bir sürü çocuk vardı,üstlerinde beyaz diz altı gecelik vardı. Bir zaman sonra çocuklar ellerinde nacak’a benzer keskin şeyler ile birbirini öldürmeye başladı.Babamı da öldürmüşlerdi. Ben de korkup ölmüş numarası yapıp yattım. Sonra kalktım ve kaçmaya başladım. Evden dışarı çıktım,kar yağmış,etraf bembeyazdı..koştum,koştum oto sanayiye benzer bir yere sığındım,beni saklayın diye yalvardım. Sakladılar.

İrem

Merhabalar rüyamda kendimi ölü olarak değil ama öldüğümü duydum sanki bı kadın benim hakkımda konuşuyodu kitaplarını şöyle yapalim böyle yapalım diyor gibiydi