Rüyada Düğüne Görmek

Rüyada düğüne görmek yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, hayatında olumsuz gittiğini düşündüğü noktaları bir bir kontrol ederek düzelteceğine, meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, tatlı yorgunluklar yaşayacağına yorulur.

Rüya tabir edenlere göre rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, bankadaki hesabının büyüyeceğine, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, maddi imkanlarının genişlemesi ile beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ahırda düğün görmek attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada aile düğünü görmek her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, isteklerinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada alevi düğünü görmek sevinçten adeta havalara uçacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada alkollü düğün görmek çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada altın düğün görmek kırgınlık yaşadığı birisi ile aradaki buzları eriteceğine, sağlık sorunlarının biteceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada amcamın düğününü görmek çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada arap düğünü görmek çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada aşiret düğünü görmek yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına tabir olunur.

Rüyada asker düğün görmek bir konuda haklılığının anlaşılacağına, güzel olaylarla karşılaşılacağına, hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada başbakanı düğünde görmek anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, değer göreceğine yorulur.

Rüyada bayram günü düğün görmek atılan adımların son derece isabetli ve doğru olacağına, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine işaret eder.

Rüyada beyaz düğün görmek herkes tarafından saygı göreceğine, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada birden fazla düğün görmek sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, dünya mallarının çoğalacağına, kişisel eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine delalet eder.

Rüyada bitmiş düğün görmek işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, kendisine ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada boş düğün görmek itibar göreceğine, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bozulan düğün görmek olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, işinin ehli olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada büyük düğün görmek gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, şöhret elde edeceğine, yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, eşi ile bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çalgılı düğün görmek bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, bol para kazanacağına yorulur.

Rüyada çalgısız düğün görmek sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına ve tatile çıkılacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına inanılır.

Rüyada cami avlusunda düğün görmek hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çatıda düğün görmek hayatının düzene gireceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada cenaze düğün görmek çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına, bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, hayatını stresten uzakta geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çerkez düğünü görmek kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, düşünerek hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cezaevinde düğün görmek yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, kazancın daha da arttırılacağına, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına tabir olunur.

Rüyada çift düğün görmek üzüntü, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çifte düğün görmek sorunlarını çözebileceğine, kısmetlerinin artacağına, yeni kararlar alıp, yeni başlangıçlar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada cin düğünü görmek her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının nihayete ereceğine, geçiminin kolaylaşacağına alamettir.

Rüyada çocuğunun düğününü görmek uğradığı zararların telafi edileceğine, aile hayatındaki sorunlardan zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, ev halkı arasındaki iletişimsizliğin ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada cumhurbaşkanı düğünde görmek eğitim ya da iş için yurtdışına gidileceğine, korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, çok mutlu günler geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dağda düğün görmek yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, hatalarını fark edeceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına inanılır.

Rüyada damda düğün görmek tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, uzun bir süre boyunca bir kişi ile iş yaptıktan sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına inanılır.

Rüyada dayımın düğününü görmek ağız tadının da hep yerinde kalacağına, işlerinin açılmasının ve kazancının artmasının avantajlarını kullanmayı başaracağına, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına delalet eder.

Rüyada denizde düğün görmek hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dini düğün görmek sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, tatmin olacağı ölçüde saadeti, kazancı, neşeyi ve sağlığı bulacağına, uğradığı zararların telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada dışarıda düğün görmek borçlarını ödeyip kurtulacağına, garanti olacak makama oturacağına, kariyer edineceğine, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına alamet etmektedir.

Rüyada dualı düğün görmek isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, evlat sahibi olacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına tabir olunur.

Rüyada düşmanın düğününü görmek etrafındaki kişilere yardım edeceğine, rakiplerini gerisinde bırakacağına, maddi imkânlarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eğlenceli düğün görmek yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, yaşamı boyunca ilkelerinden ödün vermeyeceğine, rüya sahibi erkekse şansının açılacağına kadın ise eşi ile başarılı işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski düğün görmek şansının ve kısmetinin açılacağına, kötülüklerden uzaklaşacağına, rahatsızlık yaratmayacak bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada eski nişanlının düğününü görmek yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, evin gelirinin artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evladının düğününü görmek sıkıntıların ve stresin son bulacağına, ailesi ve kendini seven kişiler sayesinde moral bulacağına, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evlendiğini düğün görmek insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, borçların biteceğine, zarar veren bir arkadaşı ile yolları ayırmaya karar vereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada evli olduğu halde düğününü görmek işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine, nimet bolluğu yaşayacağına, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada evlilik düğün görmek sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, canlanacağına, kendisini enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine yorumlanır.

Rüyada gece düğün görmek kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine ve sevineceğine, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, çok büyük kazanç sağlanacağına inanılır.

Rüyada gelin damat düğün görmek uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının artık geride kalacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gelinlik düğün görmek kırgınlık yaşadığı birisi ile aradaki buzları eriteceğine, kendisi hakkındaki bir dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada gelinlik giyip düğününü görmek sevinçten adeta havalara uçacağına, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gemide düğün görmek elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, mekân değiştireceğine, maddi anlamda rahatlık göreceğine tabir olunur.

Rüyada gökyüzünde düğün görmek başarılarının artacağına, pek çok arzusuna ulaşacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada görümcenin düğününü görmek kendisine olan güveninin artacağına, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, makamının artacağına inanılmaktadır.

Rüyada gösterişli düğün görmek ortaklı işlere girileceğine ve umduğundan fazla gelir elde edeceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada halanın düğününü görmek kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına yorulur.

Rüyada halasının düğününü görmek ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada halay düğün görmek aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine delalettir.

Rüyada hamamda düğün görmek kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, bir hastalıktan kurtulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada hastanede düğün görmek mesleki olarak hakim, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, dünyanın tüm güzelliklerini tatma, görme ve alma şansına sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada havuz başında düğün görmek yeni lezzetlerin tadına varacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada havuzlu düğün görmek kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hazırlıksız düğün görmek sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına alamettir.

Rüyada hep düğün görmek hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada hindistan düğünü görmek huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağına, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hint düğünü görmek kırılan kalplerin tekrar barışacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına yorulur.

Rüyada hristiyan düğünü görmek aile dostlarının en karanlık zamanında elinden tutacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hüzünlü düğün görmek dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, hayatının güzelleşeceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada içkili düğün görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, yaşamının eskisi gibi kolaylıklarla ve güzelliklerle geçeceğine yorulur.

Rüyada ihtişamlı düğün görmek yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, mevkilerinin yüksek olacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada iki ayrı düğün görmek rakiplerin geride bırakılacağına, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına delalettir.

Rüyada iki kere düğün görmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin, rahat bir nefes alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ikinci düğün görmek kişinin isteklerine nail olacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, eline geçen fırsatları değerlendiren kişinin, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına alamettir.

Rüyada ilahili düğün görmek ruhunun şifaya kavuşacağına, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine, iş hayatında yeni ve hayırlı bir adım atılacağına, bu adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden bir düşmanlığın biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada japon düğünü görmek yokluğun biteceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, hayatının bir anda güzelleşeceğine rivayet eder.

Rüyada kabede düğün görmek başarılı bir insan olacağına, çok kolay bir hayatı olacağına, içinde bulunduğu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kar yağarken düğün görmek kötülükle ve zorlukla karşılaşmayacağına, akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına işarettir.

Rüyada karadeniz düğünü görmek sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, yeni işlere atılacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada karanlık düğün görmek kadim dostu ile sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada karda düğün görmek hem iş hem de aile yaşamında huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada karışık düğün görmek çok başarılı adımlar atacağına, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, sıkıntılarının son bulacağına delalettir.

Rüyada karısının düğününü görmek başarının adım adım yaklaşacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kavgalı düğün görmek işlerinin yoluna gireceğine, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada kilise düğünü görmek ayrılanların birleşeceğine, parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada kına düğünü görmek kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine delalettir.

Rüyada kır düğün görmek manevi anlamda istediği huzuru yakalayacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine yorulur.

Rüyada kırmızı düğün görmek sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kış düğünü görmek aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, geçmişini arkada bırakacağına yorumlanır.

Rüyada köy düğün görmek sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, üzüntülerin sona ereceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına yorumlanır.

Rüyada kraliyet düğünü görmek toplumda itibar göreceğine, parasal olarak iyi bir duruma gelineceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına inanılmaktadır.

Rüyada kumsalda düğün görmek mutlu olunacağına, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, kazancının çok daha fazla olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kuranlı düğün görmek işinde üzerinde çalıştığı bir projede olabildiğince aşama kaydedeceğine, yeni bir şehre yerleşileceğine, kurtuluşunun kesin olarak gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kürt düğünü görmek yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, sevdiklerinin kendisine aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada kuzen düğünü görmek herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine, yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi bileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada lüks düğün görmek alım zorluğu yaşamayacağına, rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyada mutsuz düğün görmek pek bilinmeyen bir işi insanlara sevdireceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada müzikli düğün görmek zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, insanlara iş öğreteceğine delalet eder.

Rüyada nikah düğün görmek lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine işaret eder.

Rüyada nişan düğünü görmek sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına delalettir.

Rüyada nişan yada düğün görmek bahtının güzelleşeceğine, hep dinç ve genç kalacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada öğretmenin düğününü görmek aksiliklerin elbirliği ile bir bir aşılacağına, aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada okulda düğün görmek sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine ve düzelme yaşanacağına, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada olaylı düğün görmek önünün açılacağına, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüş babaanneyi düğünde görmek çok güzel günler görüleceğine, istediği işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölüyü düğünde görmek gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, sorunların tarihe karışacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına delalettir.

Rüyada ormanda düğün görmek can bulacağına, zorlukları teker teker aşacağına, bol kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada otelde düğün görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada oynamalı düğün görmek harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, bolluğa ve berekete kavuşacağına, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada oyunlu düğün görmek ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare bulacağına, özlediği yerlere yolculuk edeceğine, zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına işarettir.

Rüyada pazarda düğün görmek düşmanların yenilgiye uğratılacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, saygın ve ünlü biri olacağına delalettir.

Rüyada peygamber efendimizin düğününü görmek şansın ve kısmetin açılacağına, her geçen gün daha ünlü olunacağına, anne babası ile bir arada yaşamaya başlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada peygamberimizin düğününü görmek ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, kişinin her zaman akılcı davranarak, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, ölmüş büyüğünün cennette olduğuna alamettir.

Rüyada polis düğünü görmek uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada roman düğünü görmek ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sade düğün görmek küslerin ve dargınların barışacağına, büyük başarılara imza atılacağına, kendisini yardım işlerine adayacağına tabir olunur.

Rüyada sahte düğün görmek hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına inanılmaktadır.

Rüyada sakin düğün görmek yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, hayat boyu isteklerine ulaşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada saray düğünü görmek çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, kazancın günden güne daha da artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada şatafatlı düğün görmek en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine işarettir.

Rüyada sesli düğün görmek yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, yeni gireceği bir işin iyi kazanç getireceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin adamı düğünde görmek bol kazanç elde edeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğinin düğün görmek kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına, yakınındaki kişilerin her zaman kendisine faydası dokunacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada sıkıntılı düğün görmek ticaretinin hızlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, bekarlar için mutlu bir karşılaşmaya yorulmaktadır.

Rüyada silahlı düğün görmek mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, rahata kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada sohbetli düğün görmek uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına alamettir.

Rüyada sokak düğünü görmek hayır vereceğine, daha yüksek bir noktaya geleceğine, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada stadyumda düğün görmek başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, verilen sözlerin tutulacağına işaret eder.

Rüyada sürekli düğün görmek eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, dikkatli düşünülerek atılan adımlar sayesinde hayatının afiyette geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sürpriz düğün görmek yüksek bir makamı olacağına, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdığının düğününü görmek kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, gelirinin sürekli olacağına delalettir.

Rüyada tarlada düğün görmek kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada teknede düğün görmek zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına işarettir.

Rüyada tenha düğün görmek daha dikkatli hareket ederek böylece daha rahat edeceğine, şansının hayat boyu süreceğine, çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada teyzemin düğününü görmek çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, hayatında çok büyük ve güzel değişiklikler olacağına inanılır.

Rüyada toplu düğün görmek insanlar tarafından takdir toplayacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada topluluk düğün görmek kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına, sıkıntılarından arınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada torununun düğününü görmek iyi kalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada üç düğün görmek hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ünlü düğünü görmek çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, mutluluk dolu günler yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uzaktan düğün görmek gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada üzüntülü düğün görmek parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, yüzünün gülmeye başlayacağına delalettir.

Rüyada vapurda düğün görmek elindeki imkanların artacağına, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yabancı düğün görmek çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, iş hayatında terfi alınacağına rivayet eder.

Rüyada yabancı ülkede düğün görmek çok hayırlı kazançların elde edileceğine, hayırlı bir şekilde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yağmurlu düğün görmek yeni yerler göreceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin yerinde kalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yahudi düğünü görmek eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, işlerin yoluna gireceğine ve husumet yaşadığı bir akraba ile aradaki buzların eriyeceğine, huzura kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yakının düğününü görmek çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, zinde kalacağına, aile hayatında sevinileceğine rivayet eder.

Rüyada yat düğünü görmek daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, mal mülk sahibi olunacağına, sorunların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeğenin düğünü görmek solan yüzünün güleceğine, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, işlerinin çok iyi bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeniden düğün görmek sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, gülmekten yana bolca nasipleneceğine, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına inanılır.

Rüyada yörük düğünü görmek bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine tabir olunur.

Rüyada zengin düğün görmek günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye, hayırlı ve güzel günler göreceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını olumlu şekilde almayı başaracağına işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esra

Rüyamda hastane gibi bir yerdeydim öylece oturuyordum sonra benim oturduğum yerin ilerisinde kalabalık oluşmaya başladı insanlar oraya gidiyordu. Meğerse orda düğün varmış ama tanımadığım kişilerin. Eskiden flörtüm olan kişi de yakın arkadaşıyla gidiyordu düğüne

Lal

Rüyamda tesadüfen arkadaşlarla bi yerden geçiyoruz orda da restaurant yada Cafe tarzı açık bir yer var Avm nin içinde düğün varmış yada nikah. Gelin damat tanıdıkmış. Geline bakıyorum sarışın ama yüzünü tanımıyorum ama meğerse tanıyormuşum rüyamda. Damat Ida tanıyormuşum ama yüzü tanıdık değil. İŞ yerinden tanıdık insanlar var ama. Düğüne çağırılmqmışız ama geçerken öyle tesadüfen katılalım diyoruz. Sonra düğün bitiminde bizi hotelde bırakıyorlar. Ne demek acaba

Yıldız

Selamünaleyküm. Ben rüyamda annemle bir düğündeydim. Düğün bizim evdeydi. Ama sadece ben ve annem tek vardık. Tek başıma karanlık bir odaya girdim. Üç parmak bana dokundu. Gerçekten parmakların bana dokunduğunu hissettim korkup annemin yanına geldim annemde korktu. Anlamı nedir acaba?

Yıldız

Allah razı olsun