Rüyada Üzüm Asma Görmek

Rüyada üzüm asma görmek zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağına, sevdikleri sayesinde kötü halden iyi hale geçeceğine, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, sorunların yakında son bulacağına, geleceğinin güzel ve hayırlı olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin dargınların yeniden bir araya geleceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada beyaz üzüm asması görmek kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine ve gelirinin artacağına, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, başarılarının sürekli artacağına, herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, hanesine bolluk geleceğine işaret etmektedir.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, işlerle ilgili olarak bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına ya da iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük üzüm asması görmek hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine, yaşamak istediği hayatı bulacağına, şansın yaver gideceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yüksek tahsil yapacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, işlerini büyütüp geliştireceğine, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, öz güveninin yerine geleceğine, stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine delalet eder.

Rüyada evde üzüm asması görmek çalışmaların bol kazanç getireceğine, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, herkesin desteğinin alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, sağlığına kavuşacağına, daha rahat ve huzurlu olunduğuna, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, heyecanlanacağına inanılmaktadır.

Rüyada evin içinde üzüm asması görmek bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine, bazı önemli konulardaki kendisine güvenilen kişiler tarafından alınan fikirler sayesinde iyi gelişmeler yaşanacağına, kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine, ün ve itibar sahibi olacağına, işlerindeki yada okul hayatındaki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına işaret eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin bereket ve zenginlik sahibi olacağına, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine yorulur.

Rüyada kara üzüm asması görmek büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin artacağına, arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine, iş üstüne iş teklifi alacağına delalet eder.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin hakkın lütuflarına sahip olunacağına, kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve Allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine delalettir.

Rüyada kırmızı üzüm asması görmek en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere, sıkıntıların azalacağına, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine inanılmaktadır.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin huzura ereceğine, küs kimselerin barışacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, nasiplerini alacağına delalettir.

Rüyada mor üzüm asması görmek işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşacağına, sevdikleri ile beraber huzurlu olacağına, değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, daha geniş rızık elde edeceğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin güzel işlere imza atacağına, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına, istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, yapacağı yerinde hareketler sayesinde gelirinin çoğalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada siyah üzüm asması görmek hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, kuş gibi hafifleyeceğine, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, parasının her zaman bereketli olacağına işaret eder.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden kurtulacağına, kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, bol kazanç elde edeceğine, çok sağlıklı olunacağına, zenginliğe sahip olacağına, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına inanılır.

Rüyada uzun üzüm asması görmek kıdem atlayacağına, korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, büyük paralar kazanacağına, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, eğer hali hazırda bir iş kurma planı zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına delalet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, insanların takdirini toplayarak faydalı işler yapılacağına, eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına alamettir.

Rüyada yeşil üzüm asması görmek çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, yaşamının tadını çıkaracağına, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin maneviyatının güçleneceğine, şansının ve bahtının açılacağına, çok büyük işlere adını yazdıracağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, kazançlı işler yapılacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kübra

Rüyamda hortum gibi yuvarlak dolanmış kesilmiş üzüm bağı vardı çok kalın ve yaprakları hala yeşildi. Sonra onu çöpe taşımam gerekmiş, parca parca kesip götüreyim diyorum

Kübra

Allah razı olsun hocam

Semih

Rüyamda üzüm asması gördüm. Bir evin bahçesinde duvar dibinde çardak yapılmış gelişmiş asmaydı.yapraklarını gördüm. Yaprakları hem taze hemde geniş yapraklıydı. Tam olgunlaşmış üzüm asması. Asmanın dallarında üzüm salkımları yoktu. Sadece yapraktan ibaretti

Semih

Muazzam tabir inşallah tez zamanda çıkar. Çok teşekkür ederim 👌

Sümeyya

Rüyamda evimiz diye gördüğüm kocaman bir yer vardı ve büyük bir oda dolusu asma dalları bulunuyordu ve asma beni çok seviyordu beyaz üzüm asmasıydı toplamak istediğimde önüme kolayca en güzel üzümleri getiriyordu. Birkaç salkım topladım ve yedim. Aynı rüyada yabancı bir kadın ve erkek ile konuşuyordum kadın o erkeğin annesiydi. Lütfen yorumlar mısınız.