Rüyada Büyük Midye Görmek

Rüyada büyük midye görmek içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin zarar edilen işlerin düzeleceğine, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, daha bir sevileceğine, sevdiği kimse ile geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, hayatının neşe ve sağlıkla geçeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına alamet eder.

Rüyada büyük midye görmek kendi işini kurarak ya da prestijli bir şirkette iyi bir mevkide işe başlayarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, büyük bir cesaret örneği gösterip, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine tabir olunur.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin aldığı bir haberden ötürü neredeyse yıkılan bir kişiye çok büyük bir destek vereceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, alternatif planlar yapmasının rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına inanılır.

Rüyada çok büyük midye görmek iş hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atacağına, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, mal ve mülk sahibi olacağına, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, konforunun ve neşesinin yerine geleceğine, önemli yerlere geleceğine, eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments