Rüyada Ölen Kişinin Fotoğrafını Görmek

Rüyada ölen kişinin fotoğrafını görmek çok büyük başarılar elde edileceğine, borçları varsa ödeyeceğine, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, iş kurmak için kardeşiyle bir araya geleceğine, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına tabir olunur.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin elinin darda kalmayacağına, çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, büyük kazançların elde edileceğine, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, huzura kavuşacağına alamettir.

Rüyada ölen kişinin fotoğrafını görmek uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile hiç karşılaşmayacağına, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, herkes tarafından takdir edileceğine, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin başarılarının ve kazancının artacağına, araba alınacağına, sürpriz güzellikler olacağına, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bir kişiden çok büyük destek göreceğine, iş ortamında ya da aile bireyleri arasında yapılacak yardımlaşma sayesinde daha çok kazanç sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada ölen kişinin fotoğrafını görmek işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, zorlukları teker teker aşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
49 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Rüyamda kuzenim telefonumu aldı. Fotoğraf çekinmek istedi. Ölen (erkek) kuzenim ve diğer kuzenlerim de tek tek çektiler. Herkes sadece kendisini çekti. O fotoğrafı silmemelerini, anı kalmasını istedim. Ben ortadan kayboldum. Bir yere gidiyordum. Geri döndüm. Çekilmiş oldukları fotoğraflara baktım. Çok beğendim. Kuzenim(kız) beğenmedi. Öğle namazını kıldı mı tereddüt ettim. Ben kılacakken kuzenim sıkılıp gitti.

Dilek

Rüyada ailecek fotoğraf çekiliyoruz ama fotoğraf çıktığında ölmüş olan babamın da fotoğrafta olduğunu görüyorum ve çok şaşırıyorum

sena

rüyada ölmüş anneannemin büyütülmüş resminin canlı bir şekilde , annemlerde sohbet ederken bir anda kapıda belirdiğini gördüm. rüyamda annemlere söylediğimde onlar görmediklerini söylediler o sırada korkudan uyanmaya çalıştım, uyanamadım.

Maiznerstr

Rüyada esimin resmini büyütmüs bir karsidan vakip agliyorum kalktigimda halen agliyordum

Ümran

Rüyamda gerçek hayatta ölmüş olan annemin resmi vardı .Bana sus işareti ve kaşlariyla yok işareti yapıyordu. Ne anlama geliyor acaba?

Sevgi güzel

Selamun aleyküm Rüyamda babamın ölen halasının odasına girdim kapının arka duvarında gençlik resmi vardı resim büyüktü resime bakarak nekadar genç miş bu halini hiç görmedim diye düşünürken resim birden video ya döndü halamın daha gençlik ve yavaş yavaş yaşlılığına doğru gitmeye başladı video olduğu için sesi de gelmeye başladı biraz korktum ve uyandım yorumlarınız sevinirim hayırlı geceler

Tuğba

Rüyamda vefat eden sevdiğimin bir ağacın dibinde toprağın üzerinde yanyana dizilmiş gülümseyen fotoğraflarini gördüm 😔

Nas

Rüyamda dedemi ve annanemi gördüm normalde dedem ölü annanem derin uzun çelik kovanın içine çamur sürmüş içine bakın dedeniz var diyor içine baktığımız da gözükmüyor ama yakınlaşınca dedem gözüküyor boyu kısalmış pantolonun boyu kısa ama ayakları şiş yüzü tombik tombikdi yüzü çok güzeldi yeşilli sarılı otların arasındaydı yorumlar mısınız

Leman

Rüyamda bana 4 tarafina ve ortasına ölmüş bazı kişilərin resmi kazınmış bir yatak hediyye edildiyini gördüm.Amma korkuyordum ve ben bu yatakta uyuyamam dedim çünki,qarip şeyler yaşamaya başladım rüyada.Bağırdım ve bir anda fatiha suresini okumaya başladım.

Ali

Merhaba ben ölen dayımı gördüm onunla aynı resimdeyken gördüm ikimizi ve o resmin üzeerindede bir resim vardı bir erkekle nişan resmimiz ağlıyordum hep ne demek bu

Asiye

Rüyamda olmuş babamin resmini öpüyordum ve çocuklarimada opturuyodum ama onların öpüp opmedigini hatırlamıyorum

Gülümser

Rüyada bir akrabağımızın evindeğiz Bana diyorki bak bunlar bana annemden kaldı baktığımda 2 beyaz yastıkta Vefat etmiş annesinin ve Vefat etmiş Babasının fotorafı vardı Ben cok ağladım benim Babamdan böyle bir şey yok diye babamda vefat eti

Tncr

Rüyamda ölmüş arkadaşımı gördüm bir adam vardı bana ölen bir arkadaşın var mı diye soru sordu bende arkadaşımın ismini söyledim ve söylediğimde ağlıyordum

Yasemin Günay

Rüyamda kazada kaybettiğim engelli oğlumun fotoğraflarına bakıyorum. Hepsinde ağlıyordu. Yorumlayabilir misiniz?

Hüseyin

Hocam rüyamda takma kanat takıp uçmaya hazırlanıyorum. Etrafım hep yeşillik. Uçmadan öncede rahmetli babaannemin beyaz giyimli vesikalık fotoğrafı elimde var ve ona bakıyorum. Baktıktan sonra kollarımı kuşlar gibi çırpıp yükselmeye başlıyorum alçaktan uçuyorum. Belli bir müddet gittikten sonra yere hafif çakılarak düşüyorum.

Havva

Merhaba ruyamada ıssız bir evlerin olduğu yere gidiyoruz eşimle ve orda eşimin dedesinin 3 tane taş duvarda resimlerini görüyorum ve eşime deden gil önce burda yaşıyormuş diyorum ve sonra bir sürü asker görüyorum burası sinir diyip hepsi nöbet tutuyolardi yabancı askerlere karşı lütfen rüyamı yorumlarmisiniz .

Gözde

Rüyamda annemin ölmüş halasını gördüm çocukları annesinin fotoğraflarımı duruma koymuşlar

Rüya yilmaz

Rüyamda ölen BABAMIN resimlerine polis amiri bakiyodu banada gösteriyodu ve çok güzel ve gençti resimde colada dolar gordum

Hande

Rüyamda vefat etmiş aile dostumuz teyzem dediğim insanı şuanda 1 yaşında kalp hastası ameliyat olucak olan kızımla fotoğrafta çok güzel gördüm o kadar güzel çıkmışlar ki anlatamam birde fotoğrafın üstünde yazılar vardi sadece 16 rakamını ve annem yazısını hatırlıyorum çok etkisinde kaldım cevaplarsanız çok sevinirim

Melek

Daha ben doğmadan önce ölen abimi gördüm rüyamda böyle kabri eski evimizin üst katındaydı ve kabrin üstümde de duvarda kocaman bir resmi asılıydı ben hiç fotoğrafını da görmemiştim ve öldüğünde 4 yaşında olmasına rağmen gördüğüm resimde daha büyüktü

Emine

Rüyamda şehir dışındayım karnımda ölen bebeğimin fotoğrafını gösteriyolar hiç görmedim öldüğünde neye işaret

mehmet

Merhaba rüyamda yazlık bir evdeyim. Havuzda ve etrafinda sezlonglarda birileri ölmüş ama sadece fotoğraflarda görünüyor yani kamerada bu ne anlama geliyor. korku filmi gibiydi aynı..

Besire

Ruyamda olmüş olan kayinvaldemin buyuk bir resmini elime ayorum ve odada dans ediyorum